Connect with us

Endüstriyel Donanım ve Makine Parçaları

NGI Hijyenik Komponentler, Türkiye’deki varlığını yerel bir satış ofisi ile sürdürüyor

Yayın Tarihi:

-

NGI Hijyenik Komponentler, tüm paslanmaz çelik hijyenik komponentlerde dünyanın önde gelen üreticisidir. Müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için ürünlerimizi ve konseptlerimizi sürekli geliştiriyor ve yeniliyoruz.

NGI, makine ayakları için küresel pazar liderliğini, dünyada 3-A, EHEDG ve USDA sertifikalı hijyenik ayaklar ve rulman yatakları sunabilen tek şirket olması ile elinde tutuyor. Şirket 1972’de kuruldu ve son zamanlarda Türkiye’de daha fazla büyüdü.

Habasit Grubu, 2018’de NGI’nin hisselerinin çoğunluğunu satın aldı. Habasit’in küresel ağının bir parçası olması ile birlikte NGI, pazar kapsamını ve ürün portföyünü ivmelendirerek genişletebilecek.

NGI Türkiye Bölge Satış Müdürü Oğuzcan Gözek

Bugün NGI, 50’den fazla ülkeye ihracat yapıyor ve dünya çapında daha fazla satış ofisine sahip. Habasit ile ortaklığımız sayesinde Türkiye’deki büyük gıda sektörüne öncü olabileceğimizi ve işimizi büyütebileceğimiz eşsiz fırsatı gördük. NGI’ın Türkiye’deki bölge satış müdürü, Oğuzcan Gözek’tir. Oğuzcan Gözek, gıda ve proses endüstrilerinde özelleştirilmiş hijyenik komponentler konusunda geniş deneyime sahiptir.

2020 sonbaharında NGI, birçok üretim hattının zayıf noktası olan rulman yataklarını da içerecek şekilde ürün yelpazesini genişletti. NGI’ın rulman yatakları EHEDG, USDA, 3-A ve IP69K sertifikalıdır. IP69K derecesi, yüksek basınç ve sıcaklıkta yıkamanın yapıldığı uygulamalardaki ekipmanların sterilizasyona uygunluğu içindir.

Sızdırmaz yatak yuvaları kontaminasyon tehlikesi riskini azaltmakla kalmaz, aynı zamanda su ve temizlik malzemelerinin kullanımını en aza indirir, gıda güvenliğini artırır ve yatakların çalışmasını etkileyen arıza süresini azaltır. Ayrıca, NGI’ın sızdırmaz rulman yatakları kullanım ömrü boyunca gresli olacağından, servis ve bakım maliyetlerini düşürebilirsiniz.

Bu özellikteki yatak yuvaları, ilginç bir şekilde her uygulama için alternatif olabiliyor. Örneğin, hijyen konusunun zirvede olduğu ilaç, gıda gibi endüstrilerde.

NGI, büyüyen portföyüne yeni hijyenik komponentler eklemeye devam edecek.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com