Connect with us

Redüktörler

Globoid Vida Dişli Teknolojisi ve Gerçek Sıfır Boşluklu Redüktörler

Yayın Tarihi:

-

Seminer GA

Güç Aktarım ve Hareket Kontrol Dergisi Yeni Teknoloji Seminerleri

Seminer Konusu

Globoid Vida Dişli Teknolojisi ve Gerçek Sıfır Boşluklu Redüktörler

Sunucular

Ali Caner ATEŞ / Genel Müdür  –  Cezmi ATEŞ / Uluslararası Satış Direktörü

Globoid Vida Dişli Teknolojisi ve Ömür Boyu Gerçek Sıfır Boşluk

Çift sarmal sonsuz dişli sistemleri diğer sonsuz dişli sistemlerine nazaran artırılmış iş yapabilme momenti, iyileştirilmiş doğruluk ve uzun ömür sağlar. Bu çift sarmal dizaynın faydaları dramatiktir. Öncelikle; Toplam yük daha çok diş arasında bölünür ve tek bir dişe gelen yük ise iki temas çizgisine yayılır. Bu muhteşem yük yayılımı yük taşıma kapasitesini önemli ölçüde artırır.  TurkRED yüksek hassasiyetli servo redüktörleri en zorlu hareket kontrol uygulamaları için idealdir. ZB Serisi içinde TurkRED’ in  gerçek çift saran sonsuz dişli takımı bulunmaktadır. Standart, düşük ve sıfır boşluklu sürümleri olarak size sunulan redüktörlerden, uygulamanız için her zaman doğru çözüm bulabilirsiniz.

Globoidal Worm Gear Technology and  Absolute Zero Backlash For Life

Unlike to other worm gearing systems, double enveloping worm gearing systems provide increased capability of working torque, improved accuracy and long service life. The benefits of this double enveloping worm gearing design are dramatic. First of all total load is divided into more than two teeth and the load on a single tooth is spread to the two contact lines. This excellent load spread significantly increases the capacity of load carrying. The TurkRED high precision servo gearheads are ideal for your most demanding motion control applications. Inside the ZB Series is TurkRED’s true double-enveloping worm gearset. Offered in standard, low and zero backlash versions, you can always find the right solution for your application. Absolute zero backlash for life.

Ücretsiz Kayıt ve Bilgi İçin

0212 252 71 85 – abone@finansreklam.com

TÜYAP Fuar Merkezi Karadeniz Salonu

7 Haziran 2014 Cumartesi – saat 14:00-15:00

Güç Aktarım ve Hareket Kontrol Dergisi

www.gucaktarim.com

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com