Connect with us

Genel

10. Çevre Teknolojileri Buluşması, 12 – 14 Haziran

Yayın Tarihi:

-

 

 

Çevre için çözüm üretenlerin ortak adresi REW İstanbul 2014’e, 25 ülkeden 400 firmanın katılımı bekleniyor…

 

10. Çevre Teknolojileri Buluşması, 12 – 14 Haziran tarihlerinde gerçekleşiyor!

Londra merkezli Tarsus Group iştiraki olan İstanbul Fuar Hizmetleri A.Ş. (İFO) tarafından gerçekleştirilen Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Uluslararası Fuarı REW İstanbul, bu yıl 12 – 14 Haziran tarihlerinde düzenleniyor. Başta Türkiye olmak üzere bölge ülkelerinin bu alanda yaptığı yatırımlarla milyarlarca dolarlık bir pazar halini alan sektör, yine REW İstanbul’da bir araya geliyor. Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen organizasyon özellikle KOBİ’ler, ağır sanayi kuruluşları, atık yönetimi konusunda sorumluluğu bulunan belediyeler, OSB temsilcileri, bu alanda makine ve ekipman üreten firmalar ile sektöre yatırım planlayanlar için önem taşıyor.  “Katı Atık, Atık Su, Atık Gaz ve Yeşil Enerji” alanlarında 2014’ün en yeni ürün, teknoloji ve uygulamalarına ev sahipliği yapacak REW İstanbul’da, 25 ülkeden 400 firmanın ürünlerini sergilemesi, ve yurt içi ve yurt dışından 12.500 karar verici profesyonelin fuarı ziyaret etmesi hedefleniyor.

REWİstanbul_Gorsel1

“İSG Özel Bölümü” 

İFO Fuarcılık’ın, iş sağlığı ve güvenliği alanında faaliyet yürüten firmaların artık sektör olarak algılanması için önemli bir adım atarak, bu yıl 10. Yaşını kutlayan REW İstanbul 2014’te “İSG Özel Bölümü”nü açıyor. İş Güvenliği Ekipmanları ve Malzeme Tedarikçileri, OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri), Risk Analizi Hizmeti Veren Firma ve Kuruluşlar, İş Güvenliği Uzmanı Eğitim Kurumları ve İş Makineleri Tedarikçileri” ile risk grubundaki tüm sektörlerin işverenlerini ve insan kaynakları birim yöneticilerini buluşturacak olan organizasyon sayesinde bu alandaki çözümlere tek noktadan erişim sağlanabilecek.

REWİstanbul_Logo

Online davetiye için

http://www.rewistanbul.com

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com