Connect with us

Redüktörler

Hassas ve uzun ömürlü: DUSERBOX konik ve planet redüktörler

Yayın Tarihi:

-

Duran Grubu’nun en genç üyesi Duran Mekatronik tarafından üretilen konik ve planet redüktör serisi DUSERBOX, güç aktarım sektörüne kaliteli ve özgün bir alternatif sunuyor.

Barmech Otomasyon Sistemleri tarafından güç aktarım sektörünün beğenisine sunulan konik ve planet redüktör serisi DUSERBOX, özgün tasarımı ve yüksek hassasiyet değerleriyle ön plana çıkıyor. Duran Grubu’nun uzun yıllara dayanan tecrübesi ve birikimiyle faaliyete geçirdiği Duran Mekatronik markası tarafından üretilen DUSERBOX konik ve planet redüktörler, uzun çalışma ömrü ve bakım gerektirmeyen yapısıyla da dikkat çeken ekonomik seçenekler sunmaktadır. 

DUSERBOX Redüktörleri’nin öne çıkan özellikleri

  • Bütün uygulama alanlarında, en hassas düzeyde hız ve tork değişimleri sağlar.
  • Ses oranı düşüktür.
  • Dişli boşluk değerleri, her uygulama için en yüksek hassasiyete göre hesaplanmıştır.
  • Uzun süreli çalışmalarda kabul edilen değerler üzerinde ısınmaz.
  • Geniş aralıkta tahvil oranları sunmaktadır.
  • Çalışma ömrü boyunca bakım gerektirmez.
  • Gövdeler ıslah edilmiştir.
  • Standart ürünlerle beraber özel tasarım hizmeti de sunulur.
  • Çalışma ömrü 12.000-14.000 saattir.
  • Ekonomik seri redüktörler DIN 3978 dişli normundadır.

Güç aktarım sistemleri sektörünün dinamik çözüm merkezi Barmech Otomasyon Sistemleri, tecrübeli ekibi ve uzman partnerleriyle birlikte iş ortaklarına en iyi hizmeti sunmak üzere faaliyetlerini sürdürmektedir. Sektörün ihtiyaçlarına sistemsel çözümler sunabilme yetisiyle öne çıkan Barmech Otomasyon Sistemleri, global çapta pek çok firmanın temsilciliğini yürütmektedir. Firma, Duran Mekatronik Duserbox redüktörlerinin yanı sıra Kumera, ZF, Pfaff, Siboni, Taktomat ve Niika markalarının teknik çözümlerini sunmaktadır.

 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com