Connect with us

Etkinlikler

Tissue World Istanbul, 15 Eylül’de kapılarını açıyor 

Yayın Tarihi:

-

Tissue World Istanbul Temizlik Kağıdı Endüstrisi Fuarı, 15-17 Eylül tarihleri arasında, İstanbul Kongre Merkezi’nde (ICC) gerçekleşecek. Türkiye’nin spesifik olarak temizlik kağıdı sektörüne odaklanan tek fuarı olan Tissue World Istanbul, Avrupa, Rusya, BDT, Ortadoğu, Orta Asya ve Kuzey Afrika’dan katılımcı ve ziyaretçileri ağırlayacak.

25 yılı aşkın süredir, Temizlik Kağıdı sektörünü dünyanın beş farklı noktasında bir araya getiren Tissue World fuar ve konferansı İstanbul buluşması için hazırlıklarına başladı. Doğu ve Batı’yı birbirine bağlayan Tissue World Istanbul, 15-17 Eylül 2020 tarihleri arasında İstanbul Kongre merkezinde temizlik kağıdı sektörüne odaklanan, ulusal ve uluslararası sektör liderlerinin katılımı ile bu bölgede büyüyen pazarın gereksinimleri, üretim teknolojileri, sürdürülebilir ve çevreci yaklaşımların paylaşıldığı en etkin ticari platform ve konferans programını kapsamaktadır.

Türkiye, Avrupa Bölgesindeki beşinci en büyük Kağıt Havlu ve Temizlik Kağıdı üreticisi ve ihracatta ise dünyada 8. sırada yer almaktadır. Bu coğrafyadaki ithalat ve ihracatın %40’ını gerçekleştiren lider Türk firmaları katılım ve ana sponsorluklar ile Tissue World Istanbul markası altında bir araya gelmekte ve aktif olarak konferanslarda yer almaktadırlar. Uluslararası markaların da ilgi gösterdiği fuar, katılımcılarının %56’sını oluşturan 14 farklı ülkeden uluslararası katılımcı ve 150’nin üzerinde konferans delegesine ev sahipliği yapmaktadır.

Tissue World İstanbul, 3.Uluslararası Temizlik Kağıdı Teknolojileri, Kimyasalları ve Yardımcı Malzemeleri Fuarı’nın hedefi Doğu Avrupa, Rusya, Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT), Orta Doğu, Orta Asya ve Afrika ‘da temizlik kağıdı üretim, paketleme ve son kullanıcıya ulaşıncaya kadarki süreçte faaliyet gösteren tüm firma ve sektör liderlerini, akademisyen ve ekonomistleri sektörün bugünü ve geleceğini değerlendirmek üzere İstanbul’da bir araya getirmektir.

2018 yılında 93 ülkeden 1.767 uluslararası ziyaretçiye, 14 ülkeden 66 uluslararası katılımcıya ve 143 konferans delegesine ev sahipliği yapan Tissue World İstanbul, 2020 yılında da temizlik kağıdı sektörünün bölgesindeki en önemli ticaret ve pazarlama organizasyonu olmaya devam edecek.

Tissue World 1993’ten beri dünya çapında temizlik kağıdı sektörüne hizmet veren öncü, global bir etkinlik serisidir. İstanbul, Düsseldorf, Miami, Sao Paulo ve Bangkok’da düzenlenen fuarlarla gelişen teknoloji, inovatif ve çevreye duyarlı çözümler, yerel pazarlara uyarlanmış en doğru teknik uygulamalar ulusal ve uluslararası global markaların katılımıyla Tissue World Istanbul çatısı altında sergilenmektedir. 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com