Connect with us

Redüktörler

İ-Mak Redüktör eğitim programına hız kesmeden devam ediyor

Yayın Tarihi:

-

 

İ-Mak Redüktör A.Ş. 2016 yılı içerisinde planladığı eğitim programlarının 2. si olan Redüktör Seçimi ve Uygulama Bilgisi Eğitimi’ni 04.06.2016 Cumartesi tarihinde bayilerinin ve satış personelinin katılımı ile PESİAD konferans salonunda gerçekleştirdi.

 

Tüm gün süren eğitimde sektörlere göre redüktör seçiminin nasıl yapılacağı, sektörde üretilen makine ve ekipmanlarında kullanılan ürünlerin seçimi için gerekli hesaplar, sahada karşılaşılan problemler ve alınması gereken önlemler üzerine konuşuldu. Sıkça güncel örnekler ve katılımcıların tecrübelerinin paylaşıldığı eğitim hem katılımcılar için, hem de İ-Mak Redüktör ailesi için oldukça verimli geçti.

Bu sene planlanan eğitimlerin bir diğeri ise redüktör bakım onarımı ve uygulama çözümleri üzerine olacak. Ağustos ayı içerisinde yapılması planlanan eğitme katılımcı olarak bayilerin yanı sıra çeşitli işletmelerin bakım ve onarım bölümlerinden de misafirler davet edilecek. Fabrika içerisinde yapılması planlanan eğitimde redüktör ile ilgili verilecek teorik bilgi akabinde katılımcılara redüktör sökme ve montaj yapma eğitimi uygulamalı olarak verilerek kullandıkları veya sattıkları ürünleri, işin mutfağında tanıma fırsatı sağlanacak.

 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

İ.MAK Redüktör, Uluslararası satış ve pazarlama direktörü. Tutkulu ve meraklı kimliği ile Salim Haffar, uluslararası özgeçmişi olan bir profesyoneldir. Fransız yönetici, Türk kalitesini ve vizyonunu dünyaya tanıtmak amacındadır.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com