Connect with us

Genel

Siemens Türkiye’nin iletişim ve kamu ilişkileri direktörü Yusuf Bulut oldu

Yayın Tarihi:

-

 

Siemens Türkiye’nin İletişim ve Kamu İlişkileri Direktörlüğü’ne Haziran ayı itibarıyla Yusuf Bulut getirildi.

 

8 yıldır Siemens’te farklı ülkelerde ve pozisyonlarda görev yapan Yusuf Bulut, Belçika’daki Hasselt Üniversitesi’nde, Uluslararası Pazarlama ve Satışta Uzmanlık alanlarında eğitim aldı. Ardından, Pazarlama Teknikleri ve Psikoloji doktorasını tamamladı. Yusuf Bulut, Siemens’te sırasıyla Pazarlama ve İletişim Koordinatörü, Siemens Belçika/Lüksemburg İş Geliştirme, Pazarlama İletişimi ve Stratejisi Başkanı olarak görev aldı. Bulut son olarak, Siemens AG’nin İletişim ve İdari İlişkiler Bölgesel Koordinasyon Başkanı idi. Bu görev kapsamında, organizasyon özelinde iş stratejisini iletişim stratejilerine uyarlama, bütçe yönetimi, markanın iş ve verimlilik hedeflerini gerçekleştirme noktasında başarılı çalışmalar gerçekleştirdi.

Kariyerinin büyük bölümünde Siemens için önemli pozisyonlarda görev alan  Yusuf Bulut, Almanca, Fransızca, Flemenkçe, İngilizce ve Türkçe olmak üzere beş dili çok iyi derecede biliyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com