Connect with us

Çimento

I-MAK Redüktör maden ocaklarında: Optimum çalışma için güçlü çözümler

Yayın Tarihi:

-

Salim Haffar, I-Mak Redüktör İhracat Müdürü

Yaklaşık yarım yüzyıldır, I-MAK taş ocakları için özel çözümler geliştirmektedir. Güney Afrika’da dev madenlerde, Polonya’da tuz madenlerinde, Fas’ta fosfat ocaklarında ve Hindistan’da madenlerde, I-MAK çözümleri her gün taş, kum ve minerallerin ezilme, kırılma, yıkama ve aktarma işlemlerinde kullanılmaktadır.

I-MAK ürünleri tozlu ortamlarda, ağır yükler altında ve kesintisiz çalışma için uyarlanmıştır. I-MAK redüktörlerinin özellikleri sayesinde, kullanıcılar daha düşük işletme maliyetleri, düşük enerji tüketimi ve minimum duruş sürelerini elde etmiş oluyorlar. Konik Dişlili – IRK serisi redüktörler, kaplinlere ve kayış tahriklerine mükemmel alternatiflerdir. Konveyör tamburları ile doğrudan bağlantı için tasarlanan IRK Serisi Konik Dişli redüktörler, tesisatların güvenliğini artırırken aynı zamanda optimize edilmiş izolasyon sınıfları ve çeşitli modüler seçenekleri ile su ve toz girişimlerine karşı artırılmış koruma sağlıyor.
Gelişen teknolojiyi yakından takip eden ve piyasanın sürekli artan taleplerini karşılamak için I-MAK redüktör, redüktörlerini bu zorlu sektörün gereksinimlerine göre tasarlamak için makina üreticileri ile yakın işbirliği içinde çalışıyor. Hammadde ve maden fiyatlarının artmasıyla birlikte sektör 2019-2022 döneminde yeni bir yatırım dalgasına hazırlanıyor.
I-MAK ayrıca, alanlarında hızlı yardım ve destek sağlamak için stratejik bölgelerde sıkı bir bayi ve servis-hizmet merkezi ağı geliştirdi. Bu merkezler, dünya çapında I-MAK teknik merkezleri tarafından desteklenmekte olup, komple motorlu redüktör ve/veya yedek parça setlerini kısa sürede teslim etmektedir.

Madencilik endüstrisi

I-MAK, madencilik ve taş ocağı endüstrileri için, geniş ürün yelpazesi ve çözümleri ile IR Serisi – Helisel dişli redüktörler, IRK Serisi – Konik dişli redüktörler, IRO ve İRN Serisi kovan montajlı redüktörler, A Serisi – Ağır Hizmet tipi redüktörler, YP Serisi – Paralel milli helisel dişli redüktörler önermektedir. Redüktörlerimiz kırıcılar, bant besleyiciler, konveyörler, değirmenler ve elekler gibi çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır. 2019 için yeni çözümümüz olarak, şimdi müşterilerimiz için izleme ve uzaktan takip olanakları sunuyoruz. Özel bir sensör seti ve yazılımı kullanarak müşterilerimiz redüktörleri ve elektrik motorlarımızın sağlığını ve dinamiğini takip edebiliyor. Mühendislerimiz şimdi daha geniş bir müşteri kitlesine ulaştırmak için bu ürünün standardizasyonu üzerine çalışıyor.
Madencilik ve taş ocakları için özel çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen I-MAK Redüktör uzmanlarımıza başvurunuz. Mühendislerimiz ve uygulama teknisyenlerimiz herhangi bir standart veya özel projede size yardımcı olmaya hazırdır. I-MAK ayrıca eski kurulum sistemler için güçlendirme çözümleri ve tamamlayıcı sektörlere özel çözümler sunar; çimento, kimya, lojistik, otomasyon ve inşaat sektörlerine yönelik çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edin.

 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

İ.MAK Redüktör, Uluslararası satış ve pazarlama direktörü. Tutkulu ve meraklı kimliği ile Salim Haffar, uluslararası özgeçmişi olan bir profesyoneldir. Fransız yönetici, Türk kalitesini ve vizyonunu dünyaya tanıtmak amacındadır.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com