Connect with us

Elektrik Motorları

Yenilenen yüzüyle sew-eurodrive.com.tr

Yayın Tarihi:

-

SEW EURODRIVE Türkiye’nin internet sitesi yenilenen yüzüyle yayında.

Bir asra yakın mazisiyle güç aktarım sektöründe dünyanın en saygın markalarından olan ve Türkiye’deki faaliyetlerini Gebze Organize Sanayi Bölgesi’ndeki modern binasında sürdüren SEW EURODRIVE, müşterilerine daha yalın ve etkili bir deneyim yaşatmak üzere tasarlanan yeni internet sitesinin erişime açıldığını duyurdu.

“Dünyayı hareket ettiriyoruz!” sloganıyla kullanıcıları karşılayan sew-eurodrive.com.tr adresinden ürünler ve hizmetler hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak mümkün. Asenkron elektrik motorları, redüktörler, redüktörlü motorlar, servo teknolojisi, dağıtık kurulum komponentleri, elektronik kontrollü tahrik üniteleri ve mekanik değişken hızlı redüktörlü motorlar ile tahrik üniteleri gibi çok geniş bir ürün ve hizmet yelpazesine sahip olan SEW EURODRIVE, yenilenen sitesiyle kullanıcılara aradıkları ya da araştırdıkları teknolojiler için hızlı ve etkili bir destek sunuyor. Kullanıcıların “Online support” bölümünü kullanarak aradıkları ürünü kolaylıkla bulması ve özelleştirmesi, ayrıca her türlü yardımı alması mümkün yeni sistemde. Bunun için tek yapmak gereken basitçe bir kullanıcı kaydı oluşturmaktan ibaret.

Çözümler bölümü aracılığıyla ise ister önceden tanımlanmış ister özelleştirilmiş çözümlere ulaşmak mümkünken, endüstriyel redüktörlere yönelik özel çözümler de bu alan aracılığıyla kullanıcılara sunuluyor.

SEW Eurodrive, effiDRIVE® enerji tasarruflu çözümler ile hem tasarruf hem de verimlilik sağlıyor. sew-eurodrive.com.tr adresinden effiDRIVE® enerji tasarruflu çözümler hakkında ayrıntılı bilgi ve destek almak da mümkün.

Düzenlediği seminer ve eğitimlerle sektörün bilgi paylaşımına büyük katkılar sunan firma 2019 seminer ve eğitim takvimi de sew-eurodrive.com.tr adresinden incelenebilir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com