Connect with us

Çimento

Redüktör ve elektrik motorunda Ankara’nın tedarik merkezi Cündoğlu

Yayın Tarihi:

-

Cündoğlu, Türkiye’nin önde gelen yerli endüstriyel ürün üreticilerinin temsilciliğini yapıyor. Ürün gamında; alçak gerilim motorları, duman tahliye motorları, ex-proof motorlar, orta gerilim motorlar, pompalar, redüktörler, sürücüler, VHS – derin kuyu pompa motorları ve vibrasyon motorları bulunuyor.

1943 yılında kurulan firma; ELK Motor, EMTAŞ, Gamak, Miksan Motor, Omega Motor ve Yılmaz Redüktör’ün satış temsilciliğini yapıyor.

Firma, Endüstriyel ekipmanlar ve güç aktarım ürünleri konusunda Orta Anadolu’da ulaşılabilir konumuyla büyümeye devam etmektedir.

Yeni yılda yeni atılımlar

75 yıllık mazisiyle Ankara ve çevresinin endüstri alanında tanınan ve güvenilen markası Cündoğlu Ticaret, yeni yıla yeni atılımlarla girdi. Bu kapsamda marka unvanında değişikliğe giderek, Cündoğlu Elektrik Motorları Redüktör Güç Aktarım ve Otomasyon Ürünleri İç ve Dış Tic. A.Ş. ticari unvanını aldı.

Firma, özellikle İç Anadolu Bölgesi’nde makine imalatçıları, çimento tesisleri, madencilik, gıda tesisleri, vinç imalatı, plastik sanayi gibi birçok endüstriyel sektöre ürünlerini sunmaya devam ediyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com