Connect with us

Dişli Üretim Servisleri

Ifind Uygulaması Sandvik Coromant’ın tüm çözümlerini içeriyor

Yayın Tarihi:

-

 

Talaşlı imalat sanayisine kesici takımlar, takımlama çözümleri ve iş bilgisi tedarik eden Sandvik Coromant, online olarak sunduğu hizmetleri şirketin yeni Ifind uygulamasında birleştirerek müşterilere, mühendislere ve tezgah operatörlerine imalat prosesleri hakkında sağlanabilecek en iyi desteği sunacak kullanıcı dostu bir seçenek veriyor.

 

Kolay erişilebilen çözümler günlük üretim işlemleri için büyük yardım sağlayabilir ve yeni Ifind uygulamasıyla Sandvik Coromant, her gün kullanılabilecek pratik bir yardım programı üzerinden ürünler, hizmetler ve bilgiler konusunda kapsamlı bilgiler sunuyor.

Sandvik Coromant’ta Dijital Program Yöneticisi Shabir Chagan şöyle diyor: “Ücretsiz Ifind uygulaması, Sandvik Coromant web sitesinin tüm içeriğiyle birlikte takım önerme uygulamasına, 30’un üzerinde yayın ve kataloğa ve 10 uygulamaya erişim olanağı sunuyor”. “Mobil mağaza fonksiyonu ve Sandvik Coromant ile anında bağlantı kurma seçenekleri sayesinde kullanıcılar, seçimden kaynak sağlamaya kadar tüm takımlama sürecini sadece tek bir uygulamayı kullanarak yürütebilir.”

Ifind uygulaması üzerinden sunulan içerik ve işlemler arasında takım bilgileri, öneriler, bulunabilirlik bilgileri ve fiyatlar bulunuyor. Ayrıca, kullanıcılara sipariş takibi ve değişiklik işlemleri gibi önemli satın alma bilgileri de sunulacak. Mühendisler için CAD verileri ve 3D modeller sunulacak; ayrıca kesme değerleri, uygulama bilgileri, seminerler ve takım ve parça değişim bilgileri bulunacak.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com