Connect with us

Makina İmalatı

İnter Motor güvencesiyle maske makinesi ve maske makine motoru

Yayın Tarihi:

-

Yeni tip koronavirüsün hayatımıza getirdiği değişikliklerden biri de maske takma zorunluluğu oldu. İnter Motor, hem ülkemizde hem de dünyada giderek artan cerrahi maske talebine yönelik makine yatırımı yapmak isteyen firmalara özel çözümler sunuyor.

Maske makinesi ve maske makine motoru bir telefon uzağınızda

Çin’de ortaya çıkıp dünyanın dört bir yanına yayılan ve milyonlarca insanın hayatını tehdit eden yeni tip koronavirüs, sosyal hayatta olduğu gibi iş hayatında da büyük değişiklikler yaşanmasına sebep oluyor. Yapılan araştırmalar, bu tip salgın dönemlerinin insanların tüketim alışkanlıklarını değiştirdiğini ve dolayısıyla yeni iş kollarının ortaya çıktığını gösteriyor. Kişisel hijyenin, bağışıklık sisteminin ve sosyal izolasyonun her geçen gün daha önemli hale gelmesi; eldiven, maske ve dezenfektan gibi sağlık malzemelerine olan talebin akıl almaz boyutlara ulaşmasını sağlıyor. Günümüzde, dünyanın tüm ülkeleri, sağlık çalışanlarına güvenli bir çalışma ortamı sağlamak ve salgının yayılmasını yavaşlatmak amacıyla günlük milyonlarca hatta milyarlarca maske kullanıyor. Hal böyle olunca, cerrahi maske üretimi yapmak kârlı bir iş yapmanın yanında küresel bir görev haline geliyor. Eğer siz de cerrahi maske üretimi gerçekleştirerek hem kazanç sağlamak hem de salgının yavaşlamasına katkı sağlamak istiyorsanız proje bütçenize en uygun maske makinesi ve maske makine motoru için İnter Motor’la irtibat kurabilirsiniz.

Cerrahi maske kullanımı zorunlu hale geldi

Geçtiğimiz günlerde alınan yeni kararlar doğrultusunda pazar yeri ve market gibi insanların toplu halde bulunduğu alanlarda cerrahi maske kullanmak mecburi hale getirildi. İş yerinde, toplu taşımada ve alışveriş esnasında kullanılan cerrahi maskelerin ömrünün 2 ile 4 saat aralığında olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda, hem ülke olarak hem de dünya çapında ne kadar çok maske üretimine ihtiyaç duyduğumuzu hesaplayabiliriz. Bu yüzden salgın döneminde yeni iş kurmak veya ticaret hacmini büyütmek isteyen şirketler maske makinesi ve maske makine motoru arayışına giriyor. Büyük küçük pek çok yatırımcı ve şirketin maske motoru için piyasa araştırması yaptığı biliniyor. Üstelik cerrahi maske üretimi yapmak sadece salgın dönemlerinde değil, her zaman kârlı bir iş olarak gösteriliyor. İnter Motor, aradığınız maske makinesi ve maske makine motoru için en doğru alternatifleri sunuyor.

Hedef aylık 10 milyon maske

Milli Eğitim Bakanlığı, daha önceden aylık 2 milyon adet olarak belirlediği cerrahi maske üretim kapasitesini aylık 10 milyon adete yükseltti. Cerrahi maske üreticileri, fazla mesai yapmalarına rağmen siparişe yetişemediklerini dile getiriyor. Cerrahi maske, ülke içinde değerlendirildiği gibi ihtiyacı olan ülkelere yardım etmek için de kullanılıyor. Ülkemizde üretilen maskeler Avrupa’dan Asya’ya, Afrika’dan Amerika’ya kadar pek çok farklı bölgeye gönderiliyor. Tüm dünya vatandaşları olarak elimizi taşın altına koymamız gereken bu günlerde; gıda sektöründe çalışanlara, sağlık çalışanlarına ve sağlık malzemeleri üretiminde rol oynayanlara kahraman gözüyle bakılıyor. Siz de işlerinizi büyütmek, alıcı garantili bir ürün üretmek ve isimsiz sağlık kahramanları arasında yer almak istiyorsanız maske makinesi ve maske makine motoru siparişlerinizi İnter Motor’la iletişime geçerek verebilirsiniz.

Cerrahi maske hayat kurtarıyor

Maske makinesi ile üretilen ve cerrahi veya medikal maske olarak tanımlanan, hem sağlık personelini hem hastaları hem de sağlıklı insanları koruma özelliği gösteren bu ürünlere olan talep rekor üstüne rekor kırıyor. Artık hemen her ilimizde bulunan üniversitelerin tıp fakülteleri, yeni açılan şehir hastaneleri ve hızla yaygınlaşan özel hastaneler sebebiyle halihazırda büyük bir pazar payına sahip olan cerrahi maskeler içinde bulunduğumuz salgın günlerinde önemini bir adım ileriye taşıyor. Maske kullanımının neredeyse tüm dünya genelinde bir zorunluluk haline geldiği bu günlerde maske makinesi alarak küçük bir atölye kurmak oldukça cazip bir yatırım olarak kabul ediliyor. Yeni bir maske üretim atölyesi kurmak, sahibi olduğunuz atölyeyi genişletmek ve yedek parça ihtiyacınızı karşılamak için İnter Motor’dan fiyat teklifi alabilirsiniz.  Maske makinesi ve maske makine motoru hakkında aklınıza takılan tüm soruları için de firmayla irtibat kurabilirsiniz.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com