Connect with us

Redüktörler

Zambello İzleme Sistemi

Yayın Tarihi:

-

ZMS İzleme Sisteminin arkasındaki fikir vibrasyon ve yağ kalitesini sensörler vasıtasıyla ölçerek gelebilecek olan kırılma, hasar durumlarını önceden planlayarak bakım maliyetlerini düşürmektir.  

Toplam vibrasyonu görüntüleme

Sistem titreşimlerin oluşturduğu enerjiyi ölçerek değişimleri bir eğri ile verir. Bu değişimlerin görüntülenmesiyle aşırı artışların belirlenebilmesi ile oluşabilecek dişli ve rulman arızaları önceden tahmin edilebilir.

Dişli frekans görüntülemesi

Arızalar oluşmaya başladığında dişli dişli vibrasyonundaki frekans aralıklarında değişim görülecektir. Hatalar spektrumdaki frekans-band değişimleri gözlenerek belirlenir.

Rulman frekans görüntülemesi

Rulmanlardaki frekans değişimleri belirlenerek oluşabilecek arızalar erken teşhis edilebilir.

Yağ kalitesini ve sıcaklığını görüntüleme

Yağ kalitesi ve sıcaklığını izleyerek makinenin performansı için önemli olan ürünün durumu hakkında daha detaylı bilgiye sahip olacaksınız.

ZV1 Vibrasyon sensörü

Çarpma ve şok tespiti için uygun entegre mikroişlemcili üç eksenli sensör, ISO 10816’ya uygun (RMS) değerlendirmesi. 

ZO1 Yağ durum sensörü

Gerçek zamanlı yağ durumu sensörü, ekipmanınızın mevcut durumunu anlık olarak gösterir. Mevcut yağ durumunu doğru, güvenilir ve sürekli olarak izleyecek, ölçecek ve raporlayacaktır.

ZMS1 Yerleşim arayüz

  • Panel
  • PLC ile bağlanabilir

RMS değeri kontrol altında olan arayüz üzerinden redüktör durum bilgisi.

Cloud: Veri depolama ve uzaktan erişim.
64 GB’a kadar kullanılabilir dahili depolama.

FFT Analiz 
Bir eşik ayarı ile ana frekansın izlenmesi ve değerlendirilmesi.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com