Connect with us

Sektör Haberleri

ADEN Endüstriyel iş birliklerini güçlendiriyor

Yayın Tarihi:

-

Aden Endüstriyel, alanında kalitesini kanıtlamış güçlü İtalyan markaların Türkiye distribütörlüğünü yaparken, bu markalara gerçekleştirdiği ziyaretler ile üretim ve gelişmeleri yakından takip ediyor.

Alanında lider markalarla yürüttüğü özel distribütörlükler ile dünyanın teknolojisini Türkiye pazarıyla buluşturan ADEN Endüstriyel, ekipleriyle birlikte Türkiye distribütörlüğünü yaptığı; screwjack sistemlerinde Unimec, extruder redüktörlerinde Zambello ve sonsuz vida redüktör ürün gruplarında Motive markalarının fabrikalarını ziyaret etti. Fabrika ziyaretleri çerçevesinde üretim hattının başından sonuna kadar montaj hattı eğitimlerini de alarak teknik donanımını daha da artıran Aden Endüstriyel, tüm dünyada etkisini her geçen gün artıran teslim süreleriyle ilgili de görüşmeler sağladı. Konuyla ilgili planlamaların detaylarını belirleyen ADEN, müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek adına attığı adımları güçlendirdi.

Distribütörü olduğu markalar dışında

, sektör beklentilerine karşılık verecek farklı ürün grupları için de temaslarda bulunan ADEN, yeni markaların Türkiye’de yüksek kalite ve hızlı teslimat ile sunulması için yeni görüşmeler gerçekleştirdi. Hem teknik hem de müşterilerine sunduğu hizmetleri en yüksek kalitede verebilmek için periyodik olarak ziyaretler gerçekleştiren Aden Endüstriyel, fabrikalarda yapılacak yatırımlar ve üretim kapasitelerinin artırılması yönünde sağladığı yeni gelişmelerle, yüksek kalitede sunduğu hizmetleri bir üst seviyeye taşıyacak.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com