Connect with us

Sektör Haberleri

Unimec’te üretim, kriz öncesi düzeyleri aştı

Yayın Tarihi:

-

Son 18 ayda tüm dünya, birçok şirketin üretim kapasitesi üzerinde ciddi etkisi olan çok sayıda önlem ve kısıtlamayı beraberinde getiren birden fazla sağlık sorunuyla karşı karşıya kaldı. Unimec, sürekli değişen yönergeler labirentinde başarılı bir şekilde faaliyet göstermekle kalmadı; aynı zamanda sağlık krizini, personeli genişletmek ve üretkenliğini güçlendirmek için bir fırsat olarak kullandı.

Özellikle 2021’in ilk 2 çeyreğinde üretim için gösterilen gayret muazzamdı; bu, yılın ilk yarısındaki toplam gelirlere de yansıdı ve rakamlar kriz öncesindeki düzeyleri de aştı.

Özellikle hassas ve belirsiz zamanlarda Unimec, müşterilerine yakın kalmak ve özellikle karmaşık ve zorlu uygulamalarda kullanıcılara yardımcı olmak için süt düzey bir çalışma performansı sergiledi.

Bu zorlu projeler arasında, her biri 1 ton ağırlığında ve 140 mm iğli çok sayıda 14014 ebatlı, trapez vidalı kriko içeren proje de vardı.

Bu vidalı krikolar son derece gelişmiş teknik bilgi, son teknoloji makineler ve altyapılar, nihayetinde olağanüstü üretim kapasitesi gerektiren, benzersiz ve türünün tek örneği ürünler arasında yer alıyor.

Bu ürünleri tasarlama ve üretme becerisi; aynı zamanda Unimec ile müşterinin teknik departmanları arasındaki iş modelinin temel taşı olan güçlü bir ortak mühendislik faaliyetinin sonucu olarak dikkat çekiyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com