Connect with us

Genel

IWE Istanbul Water Expo lansmanı başarıyla yapıldı

Yayın Tarihi:

-

fdg_434x280

Dünyanın önde gelen ihtisas fuarı organizatörlerinden ITE Group Türkiye ofisi EUF tarafından 12-14 Mart 2015 tarihleri arasında Istanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek olan IWE Istanbul Su ve Atık Su Arıtma Teknolojileri Fuarı ve Konferansı, T.C. Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle su kaynaklarının sürdürülebilir bir şekilde kullanılması, su tasarrufunun sağlanması, atık suların arıtımı ve geri dönüşümü ile ilgili çok kapsamlı bir alanda son teknolojileri ve gelişmeleri aynı platformda bir araya getirecek.

Türkiye’de su ve atık su teknolojileri endüstrisine odaklanmış ilk ve tek sektörel fuar

Yenilenebilir su kaynaklarının hızla azalması, etkin su tüketimi, sürdürülebilir su ve atık su yönetimi, atık su arıtımı ve suyun yeniden kullanımı için gerekli olan tüm altyapı ve teknolojiler bu fuarda yerini alacak.

Suyun çıkarılması, arıtılması, atık suların arıtılması, suyun depolanması, taşınması ve dağıtımı, tüm bu prosesin kontrolü ve otomasyonu için gerekli olan teknoloji, sistem ve ekipmanların yer alacağı IWE Istanbul Su ve Atık Su Arıtma Teknolojileri Fuarı, Türkiye ve Orta Doğu, BDT ülkeleri, Balkanlar, Kuzey Afrika ve Doğu Avrupa’daki önemli sektör temsilcilerinin bir araya geleceği, sektörün ihtiyaçları, sorunları ve çözüm önerilerinin tek çatı altında sunulacağı önemli bir buluşma platformu olacak.

Eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek olan Konferans ise kamu ve özel kuruluşların iş ve ortaklık fırsatlarını tartışmak üzere bir araya geleceği özel bir etkinlik olacak.

 Türkiye Pazarı

Türkiye, AB raporlarına göre su ve atık su çözümleri için dünyanın en büyük pazarlarından birisi konumunda. AB Entegre Çevre Uyum Stratejisine göre, 2023 yılına kadar Türkiye’nin çevre yatırımları 58.5 Milyar Euro’yu aşacak olup su ve atık su endüstrisindeki yeni ve rehabilitasyon projeleri için 33.9 milyar Euro’luk yatırımyapılmasının planlanması, gerek kamu, gerek özel, gerekse AB tarafından sağlanacak finansman ve danışmanlıklar ile tüm sektöre pazarda ciddi iş fırsatları sunmaktadır.

Sürdürülebilir bir Yaşam için Akıllı Su Çözümleri

Tüm imalat sanayinin, organize sanayi bölge yetkililerinin, inşaat şirketleri, müteahhitlik firmaları, mimar, mühendis, şehir planlamacılarının, bilimsel kuruluşların, sağlık kurumlarının, turizm işletmeleri, su hizmet şirketleri, belediye ve kamu otoriteleri, hükümet yetkilileri ve kamu şirketlerinin, düzenleyici otoritelerinin, danışmanlık ve araştırma şirketlerinin, bayi ve distribütörlerin, yatırımcıların, sektörel birlik ve derneklerin bir araya geleceği IWE Istanbul Water Expo pazarın durumunu görüp, yeni ürün ve teknolojileri yakından inceleyebileceğiniz milyonlarca dolarlık ticaret hacmi yaratılacak.

Katılımcılar için Erken Katılım Avantajları Sürüyor

Fuar alanında sınırlı yer olması nedeniyle, katılım için ön talep toplama yoluyla sektörde farklı alanlarda faaliyet gösteren firmaların fuarda etkin olarak temsil edilmesini sağlaması amacıyla erken katılım avantajlarımız halen devam etmektedir.

Yerel ve Uluslararası Tanıtımlarımız Hızla Devam Ediyor

Sektörde çok önemli bir ihtiyaca cevap verecek olan IWE Istanbul Water Expo tanıtım ve katılım çalışmalarımız aralıksız olarak sürmektedir. Katıldığımız fuar ve etkinliklerle sektörün önde gelen kuruluşlarına ön lansmanımız yapılmış olup Fuar resmi web sitemiz olan; www.istanbulwaterexpo.com üzerinden de katılım ve ziyaretçi talepleri alınmaya ve  gelen geri dönüşler üzerine yüz yüze görüşmelere başlandı. Ulusal ve uluslararası yayınlar ile işbirliği ve haber çalışmalarımızın yanı sıra Atatürk Havalimanı Kavşağı’nda Billboard’larımız yer almaya başladı.

Başta Kamu Kuruluşları, Belediyeler ve imalat sanayi olmak üzere hedef ziyaretçi sektörlerde yapılan data çalışmaları sonucunda 30 binden fazla adresten oluşan bir veri tabanı oluşturuldu. Bu kitleye yönelik bilgilendirme ve davet çalışmalarımız da devam etmektedir.

Yurt Dışından Yoğun Ziyaretçi İlgisi

Ziyaretçi çalışmalarımızı yurt içi ve yurt dışında aynı anda sürdürüyoruz. Sırbistan, Bosna-Hersek, Fransa, Slovakya, Çek Cumhuriyeti, Romanya, Tunus, Etiyopya, Kuzey Irak ve Moğolistan

ülkelerinden resmi düzeyde delegasyonlar için başvurular alınmış olup çalışmalarımız devam etmektedir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com