Connect with us

Etkinlikler

JUNKER Grubu MAKTEK 2016’da

Yayın Tarihi:

-

 

JUNKER Grubu, 2014 yılından sonra İstanbul’da 11.-16.10.2016 tarihleri arasında düzenlenen Avrasya’nın en büyük makine fuarına yeniden katılıyor.

 

2015 yılındaki şube açılışından itibaren sürekli olarak yeni müşteriler ve pazar payları kazanıldı, tüm bunlar Türkiye’deki varlığımızın başarısını gösteriyor. JUNKER, Salon 10, 1024 nolu stantta JUCAM 1S ile kam parçalarında taşlama operasyonları gösterecek. Grubun sunacağı ürünlere ayrıca korund uzmanı ZEMA firmasının yenilikleri ve LTA firmasının inovatif filtrasyon çözümleri eşlik edecek.

Bütünüyle biçim meselesi: JUNKER JUCAM

JUCAM serisi eksantrik taşlama makineleri tek bağlama işleminde hassas taşlama sonuçları ile büyülemektedir. Neredeyse tüm bozucu etmenlerin dengelendiği Learning Function ile kumanda sayesinde kam milleri, kam parçaları ve münferit kamlar mükemmel taşlamaya sahip olur. Kam taşlama alanında uzun yıllara  dayanan tecrübe, üretilmiş çok sayıda özel çözüm ve buradan doğan çözüm bulma yeteneği dünyanın her yerinde etkili olmakta.

Başlıca özellikler:

– Kam milleri, kam parçaları ve münferit kamlar için çok yönlü taşlama çözümleri

– İlgili taşlama görevine uyarlama sayesinde yüksek kullanım değeri

– Hidrostatik dairesel kılavuzlar sayesinde yüksek uzun vadeli hassasiyet

– CBN veya elmas taşlama malzemesi sayesinde azami tekrarlama hassasiyeti

– Taşlama diskinin iki düzlemde hızlı ayarlanması sayesinde asgari dalgalılık

Temiz havanın yararı

Filtrasyon çözümlerinin uzmanı LTA Lufttechnik GmbH firması, standında bir elektrostatik ve mekanik filtre modeli aracılığıyla yağ/emülsiyon sisi ve duman partiküllerinin ayrıştırılmasını gösterecek ve ayrıca güvenlik/yangın koruma bileşenlerinin olası uygulamasını ve bunlara ait boru döşeme seçeneklerini açıklayacak.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com