Connect with us

Dişli Üretim Servisleri

DLFn serisi ile parça işleme hiç bu kadar esnek ve hızlı olmamıştı.

Yayın Tarihi:

-

 

Fuji Machine Amerika’da gerçekleştirilen etkinlikle yeni serisini piyasaya sürdüğünü bildirdi. Yeni ürün ile istediğiniz kadar modülü bir araya getirerek kendi üretim hattınızın sınırlarını belirleyebiliyorsunuz.

 

Fuji Machine Amerika’da gerçekleştirilen etkinlikle yeni serisini piyasaya sürdüğünü bildirdi. Yeni ürün ile istediğiniz kadar modülü bir araya getirerek kendi üretim hattınızın sınırlarını belirleyebiliyorsunuz. Üretim kapasitenizi arttırdığınızda tüm hattı revize etmek yerine sadece modüllerle genişletme yapmanızı sağlayan esnek teknoloji  Fuji DLFn Serisinde.

En küçük hat 2 modülden oluşuyor ve sadece 900 mm genişlikte, 4 modül 1800 mm iken 8 modül 3600 mm genişlikte bir alan kaplıyor. DLFn serisi alandan ciddi bir tasarruf imkanı sağlarken esneklik ve verimliliği arttırıyor. Örneğin sadece 10 modülden oluşan bir hatla;  stoklama, parça alma, tornalama, frezeleme, çapak alma, yıkama işlemleri ve parça çıkışını tamamlamanız mümkün. DLFn serisi eski Fuji makinaları göz önünde bulundurulduğunda %50 daha az bir alan kullanımını sağlayarak, alan avantajı  yakalamanızı sağlar. Karmaşık üretim hatlarının yerine sade ve düzenli yapısı ile esneklik katar ve alanda hareket kabiliyetini arttırır. Bu da göze görünür bir şekilde üretimde artışa ve verimliliğe imkan sağlar. Standart bir zemin üzerine 2 esnek modül yerleştirilebilir, zeminler tüm modülleri için kullanılabilir özelliktedir. Entegre  Fuji robotları tüm hat konfigürasyonunun otomatik olmasına olanak verir Parça düşürme süresi  5.8 saniye olarak kaydedilmiştir.

DLFn serisi UNICORN kontrol sistemi ile kumanda edilir. Modüller arasında 700 mm’lik bir mesafe açılabilir, bu mesafe bakım, onarım gibi işlemlerde büyük kolaylık sağlar. DLFn serisinde Torna ve Dik işleme merkezleri özellikle göze çarpan ürünlerden. Daha fazla bilgi için Fuji Türkiye temsilcisi Unitec Makine ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com