Connect with us

Genel

Unitec Makine, KONMAK 2014 fuarında ziyaretçileriyle buluştu…

Yayın Tarihi:

-

 

 

CNC Kayar Takım Tezgâhları sektöründe dünya devi firmaların, Türkiye distribütörlüğünü yapan Unitec Makine San. İml. İth. ve Tic. A.Ş, 24-27 Nisan 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilen, 200’ü aşkın katılımcının olduğu 11. KONMAK fuarında yerini aldı.

 

web 3

Fuar izlenimleri
Makine sektöründe Anadolu’nun en önemli etkinliklerinden biri olarak sayılan Konmak fuarı geçtiğimiz senelerde olduğu gibi yerli üreticileri, dünya markalarının Türkiye temsilciliklerini, yabancı katılımcıları ve sektörün yerli öncülerini bir araya getirdi. Fuara katılımın bir önceki yıllara nazaran çok daha yoğun olduğu gözlemlendi.
Hassas Teknoloji sloganıyla yola çıkan Unitec Makine ailesi, fuar sürecinde gerçekleştirdiği görüşmelerde, gelişmiş servis, bakım ve onarım ağıyla, satış sonrası proaktif çözümler sunduğunu vurguladı…
Tsugami, Enshu ,Emco, Stama, Fuji ve daha bir çok dünya markasının Türkiye temsilciliğini yapan Unitec Makine San. İml. İth. ve Tic. A.Ş uzman kadrosuyla fuardaki yerini aldı. Konya, çevre illerdeki ve yabancı ziyaretçilerin Unitec Makine San. İml. İth. ve Tic. A.Ş standına ilgisi oldukça yoğundu.

Sergilenen Makinalar
Japonya’nın makine devleri TSUGAMI ve ENSHU firmalarına ait TSUGAMI M06DE C-Eksenli CNC Torna, B0326E-II Çap 32mm 8 –Eksenli CNC Kayar Otomat, B0206E-II Çap 20 mm 8-Eksenli CNC Kayar Otomat, ENSHU GE580He 500*500 mm Tablalı CNC Yatay İşleme Merkezi ve Avusturya’nın en önemli CNC Yatay İşleme Merkezleri üreticilerinden olan Emco Maier firmasına ait EMCO HT45SMY Çift Ayna Çift Taret CNC Torna Tezgâhı, ziyaretçilerin ilgisine sunuldu.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com