Connect with us

Genel

UNITEC Makine MAKTEK 2014 fuarında ziyaretçileriyle buluştu

Yayın Tarihi:

-

CNC Kayar Otomatlar ve Torna Tezgahları sektöründe dünya devi firmaların, Türkiye Distribütörlüğünü yapan Unitec Makine San. İml. İth. ve Tic. A.Ş, 14-19 Ekim tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen, 1.000’i aşkın firma ve firma temsilciliğinin katıldığı, bu yıl ikincisi düzenlenen MAKTEK Avrasya 2014 Fuarında yerini aldı.

 

maktek 2014-4_800x533
CNC Kayar Otomatlar ve Torna Tezgahları sektöründe dünya devi firmaların, Türkiye Distribütörlüğünü yapan Unitec Makine San. İml. İth. ve Tic. A.Ş, 14-19 Ekim tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen, 1.000’i aşkın firma ve firma temsilciliğinin katıldığı, bu yıl ikincisi düzenlenen MAKTEK Avrasya 2014 Fuarında yerini aldı.

Fuar izlenimleri

Takım tezgahları sektöründe şüphesiz Türkiye’nin en önemli fuarı olan MAKTEK Avrasya fuarı geçtiğimiz senelerde olduğu gibi yerli üreticileri, dünya markalarının Türkiye temsilciliklerini, yabancı katılımcıları ve sektörün yerli öncülerini bir araya getirdi. Fuara katılımın bir önceki yıllara nazaran çok daha yoğun olduğu gözlendi.

Hassas Teknoloji sloganıyla yola çıkan Unitec Makine ailesi ziyaretçilerini firma vizyonuna yakışır modern bir stantta ağırladı. Fuar süresince gerçekleştirdiği görüşmelerde, gelişmiş servis, bakım ve onarım ağıyla, satış sonrası proaktif çözümler sunduğunu vurguladı.

Tsugami, Hardinge&Bridgeport, Enshu, Stama, Fuji, Born&Korch, Emco ve daha birçok dünya markasının Türkiye temsilciliğini yapan Unitec Makine uzman kadrosuyla fuardaki yerini aldı. İstanbul, çevre illerdeki ve yabancı ziyaretçilerin Unitec Makine standına ilgisi oldukça yoğundu.

Sergilenen Makineler

Japonya makine devleri TSUGAMI markasına ait TSUGAMI HS206, TSUGAMI B0326E-II Çap 32mm 8 Eksenli CNC Kayar Otomat, TSUGAMI HS327 modelleri, Japonya menşeli ENSHU Markasına ait 500*500 mm Tablalı CNC Yatay İşleme Merkezi olan GE580He modeli, Amerikan menşeli HARDINGE&BRIDGEPORT markasına ait GX710 ve GX480APC dik işleme merkezi modelleri, Avusturya’nın en önemli CNC Yatay İşleme Merkezleri üreticilerinden olan Emco Maier firmasına ait EMCO MAXTURN65 SMY modeli, Japonya menşeli FUJI markasına ait FUJI Robot Yüklemeli Torna CSD300 modelinin yanı sıra Alman menşeli STAMA markasına ait STAMA MC326TWIN İşleme Merkezi modeli ziyaretçilerin ilgisine sunuldu.

Yine Alman menşeli HANTMANN VE Endüstriyel Parça Yıkama Makineleri uzmanı SURFACE ALLIANCE GRUBU (LPW, EMO, HÖSEL,HÖCKH) Firmalarına ait tanıtım filmleri ve AUIDI markasına ait birçok aksamı işleyen STAMA araba maketi tüm ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Unitec Makine ailesinin Konya, İzmir, Ankara dahil tüm bölge sorumlularının hazır bulunduğu fuarda, temsilciliğini yaptığımız firmaların Satış Müdürlerinin ve Mühendislerinin de katılımıyla ziyaretçiler tezgahlar konusunda merak ettiği tüm sorulara yanıt bulma şansını yakaladı. Bire bir görüşmeler sonrası uzun yıllar devam edecek iş ortaklıklarının temelleri atıldı.

maktek2014-1_800x533

UNITEC’in MAKTEK Avrasya 2014 değerlendirmesi

“Bizler için 2014 yılı son yarısında MAKTEK Fuarı ile bir önceki dönem alınan hedeflerin çok ötesine geçilmiş olduğundan, hem finansal, hem de kurumsal açıdan oldukça başarılı bir fuardı diyebiliriz. Hedeflerimiz arasında Fuar sürecinin iyi değerlendirmesi ve farklı sektörlerdeki hedef kitleyi yakalamak vardı. Nitekim MAKTEK Avrasya 2014’te yeni yüzlerce  müşteriye ulaşma şansına sahip olduk, medikal, otomotiv, havacılık ve savunma sanayindeki hâkimiyetimiz daha da arttı diyebiliriz.

Hatırı sayılır büyük firmalarla yaptığımız anlaşmalarla referanslarımızı daha da güçlendirdik.

Dolayısıyla bir gereklilik olarak, kurumsal kadromuzu sektöre yıllarını vermiş uzman mühendisleri alarak daha da genişletme kararı aldık.

Bir sonraki fuarımız Nisan ayında Konya’da 12.si gerçekleştirilecek olan KONMAK fuarı. Şimdiden tüm ziyaretçilerimizi standımıza davet ediyoruz.”

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com