Connect with us

Genel

Coroturn SL kesme kafaları şimdi Coroturn HP’yi sunuyor

Yayın Tarihi:

-

Sandvik Coromant, CoroTurn® SL kesme kafalarını CoroTurn HP (yüksek hassaslıktaki) nozülleri özelliğiyle sunuyor; bu nozüller kesme sıvısını doğrudan ve kesin biçimde tam olarak ihtiyaç duyulan yere uyguluyor (tam olarak takım ile iş parçası arasındaki arayüze). Bu yenilik CoroTurn SL kullanıcılarına hem iyi talaş tahliyesi, hem de geri delme işlemlerinde daha uzun takım ömrü elde etmesini sağlayan güvenilir bir talaş kırma fonksiyonu sunar.

 

 

SAN768_CT_SL_132860_HRES_800x536

Sandvik Coromant, CoroTurn® SL kesme kafalarını CoroTurn HP (yüksek hassaslıktaki) nozülleri özelliğiyle sunuyor; bu nozüller kesme sıvısını doğrudan ve kesin biçimde tam olarak ihtiyaç duyulan yere uyguluyor (tam olarak takım ile iş parçası arasındaki arayüze). Bu yenilik CoroTurn SL kullanıcılarına hem iyi talaş tahliyesi, hem de geri delme işlemlerinde daha uzun takım ömrü elde etmesini sağlayan güvenilir bir talaş kırma fonksiyonu sunar.

Genişletilmiş ürün yelpazesi 70 bar’a kadar yüksek basınçlı soğutucular için kesme kafası da sunar. Gövde ile bileşen arasında boşluk olan geri delme operasyonları için tasarlanmıştır; D ve V tipi kesici uçlara uygun, 25 ve 40 mm boyutlarında kafalar mevcuttur.

CoroTurn® SL, çok çeşitli işleme uygulamaları için müşterinin özelleştirilmiş takımlar oluşturabileceği, değiştirilebilir kesme kafalı/başlıklı adaptörlerden oluşan üniversal ve bir modüler sistemdir. Dahiyane Dişli Kilit (SL; Serration Lock) arabirimi son derece sağlamdır ve kullanıcının az sayıda takımla çok sayıda takım kombinasyonu yaratmasını sağlar. Sadece üç bara ve üç kafayla dokuz farklı konfigürasyon oluşturulmasına olanak sunar. Ayrıca CoroTurn SL kesme başlıkları 23 mm’ye kadar dört kademe ofsete sahiptir. Böylece mümkün olan en büyük delik işleme barası çapına ulaşılır ve bu sayede havacılık, petrol ve gaz endüstrilerindeki hazne delik işleme gibi zorlu operasyonlar için ideal bir çözüm sunuyor. SL adaptörleri, uzun kullanma mesafeleri veya titreşim yatkınlığı olan işlemlerde, Silent Tools™ (Sessiz Takımlar) sönümlemeli delik işleme baraları ile mükemmel bir uyum sağlıyor.

Yeni kafalar üzerindeki CoroTurn HP sabit, ön yönlendirmeli, yüksek hassaslıktaki nozülleri yüksek ivmeli, paralel kesme sıvısı jetleri oluşturur. Pozitif etkileri düşük soğutucu basıncında başlar ve basınç yükseldikçe daha zorlu iş parçası malzemeleri de tezgahta işlenebilir.

Sonuçta, verimli kesme sıvısı uygulaması için Sandvik Coromant özel kesici uç geometrileriyle desteklenen tezgahlardan kesici uçlara, bağlama ünitelerinden, adaptörlere ve tutuculara kadar farklı çözümler sunuyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com