Connect with us

Elektrik Motorları

ZF Services Türk Automechanika 2015 İstanbul fuarında

Yayın Tarihi:

-

 

ZF Services Türk Automechanika 2015 Istanbul Fuarında

 

  • Cazip ürün ve servis portföyü
  • Otobüsler ve Motor Sporları için komponent odaklı
  • Türkiye’de 25 yılı aşkın zamandır süregelen başarı

 

Ürün yenilikleri ve atölye faaliyetleri için uygun çözümlerden motor sporlarına: ZF Services Türk Automechanika 2015’te yenilikçi ürünlerini ve bu alandaki deneyimlerini sergiliyor olacak: Aktarma, şasi ve yönlendirme sistem markaları olan Sachs, Lemförder ve ZF Lenk systeme ürünleri 3.Salon, B-130 nolu stantta ilgi odağı olacak.

  

ZF Services Türk Automechanika İstanbul 2015 fuarında,özellikle ticari araçlar ve de 9HP otomatik binek araç şanzımanları gibi yenilikçi ürünlere odaklanacak.

 

  1. Salon B130 nolu Stand’da, ZF’ninşehir içi ve kısa mesafeşehirler arası otobüsleriçin geliştirdiği aynı zamanda özel raylı sistem araçları için de uygulamaları olan 6 vitesli ZF Ecolife şanzımanı, Şehir içi otobüsler içinkullanılan RL 82-EC bağımsız ön süspansiyon’u sergilenecek. Ayrıca ticari araç kamyon-çekici uygulamalarında yaygın kullanılan ZF Ecosplit şanzıman ve Motor Sporları için geliştirilen özel ürünlerde stand’da ziyaretçilerini bekliyor olacak. Bu ürünler ZF Grup’un yenilikçi gücünü ispatlamakla birlikte müşteri kazanımları açısından teknolojinin önemini de göstermektedir.

 

 

Her müşteri için en uygun hizmet ZF Services Türk tarafından verilmektedir.

‘‘Her şey tek bir kaynaktan’’ sloganı ile ZF ServicesTürk; Arıza önleyici tamir, şanzımandeğişimi, revizyon, şanzıman yenileme, ZF yedek şanzıman imkanı, ömür boyu garanti anlaşmaları ve eğitim hizmetleri gibi bir çok paketi içermekte.

Servis ve tamir faaliyetleri her türlü şanzıman, direksiyon sistemi ve akslar olmak üzere tüm ZF ürünlerini kapsamakta, son teknoloji ürünler ve orijinal yedek parça ile kaliteyi arttırmaktadır.

 

Bunlara ek olarak ZF Services Türk Motor Sporları hayranları için Automchanika’da ZF yarış sistemleri teknolojisini de sunacak: Formula 1, DTM yarışları ve dünya şampiyonalarında kullanılan yüksek performanslı debriyaj ve damperler ZF ürünlerinin tüm motor sporları için uygunluğunu kanıtlamaktadır. Motor sporlarından elde edilen bu deneyim üretime aktarılmaktadır.

ZF Services 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com