Connect with us

Dişli Üretim Servisleri

Yeni Seco Highfeed Freze çeşitli malzemelerde talaş kaldırma oranlarını artırır

Yayın Tarihi:

-

İstanbul, Eylül 2016 – Seco Tools, değiştirilebilir uçlu frezeleme takımlarının Highfeed serisine en son katılan üyesi Highfeed 6’yı piyasaya sürerek yüksek performans ve uzun takım ömrü sunma çözümünü genişletti. Bu yeni freze, talaş kaldırma oranlarını artırmak ve yüksek talaş yüklerinin üstesinden gelmek için özel olarak geliştirilen bir tasarıma sahiptir.

 

Bu tasarım da önemli üretkenlik artışları ve sıra dışı takım ömrüne olanak tanımaktadır.  Highfeed 6 frezeleme takımı, çelik ve dökme demirde olağanüstü performans sunar ve bu da onu kalıp üretimi sektöründe son derece değerli kılar. Paslanmaz çelikten ısıya dayanıklı süper alaşımlara kadar işlenmesi zor birçok malzemede de kullanılabilir.

Bu takım; yüzey frezeleme, kanal açma, çevresel frezeleme, dalma kesme ve helisel enterpolasyon da dahil olmak üzere tüm yüksek ilerlemeli uygulamalarda eşit şekilde iyi çalışır. 1,8 mm (0,070 inç) eksenel kesme derinliklerine sahip geniş çaplı freze gövdelerine ve üstün talaş kaldırma ve düşük işletme maliyetleri için altı kesme kenarlı çift taraflı uçlara uygundur. Highfeed 6 uçları, işleme kuvvetlerini takımın kenarına karşı radyal olarak yönlendirmek yerine fener miline yönlendirmek için düşük bir giriş açısında bağlanır. Böylece takım, daha az titreşimle karşılaşır ve uzun, tahmin edilebilir performans sağlar. Esnek Highfeed 6, 50 ile 160 mm aralığında dış çaplara sahip 13 metrik freze ve 2 ile 4 inç aralığında çaplara sahip 9 İngiliz birimi freze olarak kullanılabilir. Bunların hem normal hem de yakın ağız aralığı versiyonları vardır. Uçlar, üç kesme geometrisinde bulunabilir. Çeşitli gelişmiş kalite ve kaplama seçeneklerinde sunulur.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com