Connect with us

Kayış ve Kayış Tahrikleri

Kayış ve güç aktarım sistemleri uzmanı Megadyne, Asya’dan Amerika’ya tüm sektörlerin yanında

Yayın Tarihi:

-

Güç aktarımı ve ürün taşıma uygulamalarında kullanılan kauçuk, poliüretan tahrik kayışları ve ilgili bileşenlerin küresel üreticisi olan Megadyne, birçok endüstride en zorlu uygulamalar için çözümler üretiyor. 65 yıllık tecrübesiyle alanında lider bir firma olan Megadyne, Asya’dan Amerika’ya kadar tüm sektörlere güç katıyor.

1957 yılında kurulan ve merkezi İtalya Mathi’de bulunan Megadyne, küçük bir aile şirketinden, alanında uluslararası bir lidere dönüştü. Küresel ölçekte faaliyetlerini sürdürerek dünyanın her yerindeki OEM müşterileri ve distribütörleri ile iş birliği halinde olan Megadyne’in faaliyet alanları içerisinde; alüminyum ekstrüzyon, otomotiv ve lastik, seramik, cam, doğal taş ve mermer, ev gereçleri, inşaat ve ağır sanayi, asansör, enerji, fitness, gıda, bahçe ve çim, takım tezgahları, malzeme taşıma, ilaç, ambalaj, kağıt, geri dönüşüm, robotik, tekstil, tütün, ağaç işleme gibi farklı alanlardan birçok sektör bulunuyor. 65 yıla ulaşan tecrübesiyle her geçen gün artan büyüme grafiği, yaygınlaşan satış ağı ve artan satış hacminin ardından Megadyne, imalat ve dağıtım alanlarına yatırım yapma konusundaki kararlılığını sürdürüyor. Firma, çeşitlendirilmiş ürün portföyü sayesinde, tüm endüstri segmentleri için mükemmel güç aktarımı ve ürün taşıma çözümleri yelpazesi sunmaya devam ediyor. 

Eksiksiz ürün yelpazesi

Geniş ürün gamıyla pek çok sektöre çözümler sunan Megadyne’nin ürün yelpazesinde; poliüretan ve kauçuk dişli senkron kayışlar, düz kayışlar, konveyör bantlar, trapez kesit kayışlar, kasnaklar, profiller ile özelleştirilmiş özel işlemeler veya özel kaplama malzemeli uygulamalar ve müşterilerin gereksinimlerini eksiksiz şekilde karşılayacak pek çok ürün, farklı seçenekleriyle birlikte yer alıyor. Stoklarında kapsamlı güç aktarımı bileşenlerini de barındıran Megadyne; zaman millerinden, konik burçlara, flanşlardan kasnaklara kadar bir güç aktarım sisteminin gereksinim duyabileceği tüm elemanları kullanıcıların hizmetine sunuyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com