Connect with us

Kayış ve Kayış Tahrikleri

Yüksek kalite, geniş hizmet ağı; sektörün küresel tedarikçisi TÜRKSA KAYIŞ SANAYİ

Yayın Tarihi:

-

Çeşitli türlerde zaman kayışı satışı ve dağıtımı ile başladığı kayış tedarikinde geniş bir ürün portföyüne ulaşan, yurt içinde merkezi illere dağılan bayilik teşkilatı ile geniş bir hizmet ağı bulunan TÜRKSA KAYIŞ SANAYİ, birçok ülkeyle gerçekleştirdiği karşılıklı çalışmalar ile alanında Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı oluyor. 

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep ve Konya gibi merkezi şehirlerde yer alan bölgelerin lider firmaları aracılığıyla geniş bir hizmet ağına sahip TÜRKSA KAYIŞ, yurt içindeki bu ağının yanı sıra; Almanya, İtalya, İspanya, İngiltere, Çin, Tayvan ve ABD gibi ülkelerle karşılıklı çalışmalar yürüterek, alanında Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı konumuna geldi. Ürün yelpazesini endüstriden gelen isteklere göre genişleterek; kauçuk

, poliüretan, bant ve düz kayışlar, özel uygulamalar, triger kasnak ve kayış ekipmanları gibi ürünleri de ekleyen TÜRKSA KAYIŞ, Türkiye’nin en kapsamlı zaman kayışı tedarik sistemini kurdu. Ürün kalitesi ve çeşitliliği ile iç ve dış pazarlarda aranan bir marka konumuna gelen firma, mühendis ve teknik elemanlarının tasarladıkları kaliteli ve yüksek performanslı güç aktarma ürünlerinin satışını gerçekleştirerek, pek çok sektörün çözüm ortağı oluyor.

Üretimin her aşamasında sürekli kalite kontrolden geçen, uluslararası düzeyde ISO 9001 Sertifikası almaya uygun görülmüş ve alanında kendini ispatlamış markaların güç aktarma ürünlerini geniş bir portföyde sunan TÜRKSA KAYIŞ, kaliteli ürün ve hizmetleriyle endüstrisinin güvence simgesi olmaya devam ediyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com