Connect with us

Kayış ve Kayış Tahrikleri

Optibelt, performans artışına odaklandığı iki yeni ürünü piyasaya sunmaya hazırlanıyor

Yayın Tarihi:

-

Kuruluşunun 150. yılını kutlamaya hazırlanan Optibelt, 2022’de piyasaya sunacağı iki yeni ürün ile yüzde 40’a varan performans artışı vaat ediyor.

Kayış, kasnak ve kaplin üretimi ile güç aktarımı sektörünün köklü firmaları arasında yer alan Optibelt, 2022 yılının ilk aylarında piyasaya sunacağı iki yeni ürün ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Bu sırada Optibelt, kısa bir süre önce lineer konveyör sistemlerine yönelik önemli mühendislik çözümleri sunan patentli ATC-System’i tanıtmştı.

Omega zaman kayışlarının performans serisi olan HP ve HL ürünlerinde yapısal değişikliğe giden firma, güçlendirilmiş kayışların kort ve kauçuk bölümlerinde kullanılan malzemenin yapısı ve formülünde yapılan geliştirme çalışmaları sonucunda yüzde 40’a varan performans artışı sağlamakta.

Yüksek güç aktarımı ihtiyacı duyulan önemli ve zorlu sistemlerde, kayışların çalışma ömürlerini ciddi oranda artırdığını açıklayan Optibelt, bunun işletme ve bakım maliyetlerinde de çok önemli tasarruf ve kazanç anlamına geldiğini belirtiyor.

Firma, Omega High Power ve Omega High Load adını taşıyacak olan yeni ürünlerin üretimine başladığını ve 2021 sonu itibarıyla Türkiye stoklarına geleceğini açıkladı.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com