Connect with us

Yazılım

KOLLMORGEN, ikinci servo nesli EtherCAT kullanıyor

Yayın Tarihi:

-

KOLLMORGEN; ETG-Ortak standında PCMM hareket kontrolörünü ve AKD2G servo tahrik ürünlerini sergiliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOLLMORGEN´ın yeni nesil servo regülatör AKD2G sistem yolu olarak EtherCAT kullanıyor.

 

Hareket ve Güvenlik İçin Gerçek Zamanlı Bir Ethernet Sistemi

KOLLMORGEN ikinci nesil servo regülatör AKD2G için sistem yolu olarak EtherCAT kullanıyor. Yeni hareket kontrolörü PCMM´de de EtherCAT ile yüksek performanslı iletişim önem taşımakta. Her iki cihazı da KOLLMORGEN Hannover Endüstri Fuarında 24-28 Nisan 2017 tarihlerinde, hol 9, stand D18´de ETG-Tüketici organizasyonu standında sergiliyor olacak.

 

Güvenlik teknolojisi iletişiminin, makinanın mevcut gerçek zamanlı iletişimine etki etmesi, makina ve tesis üreticileri için gerçek bir avantaj. KOLLMORGEN AKD2G tipi servo regülatörlerin ikinci nesli bu nedenle güvenli iletişim için- EtherCAT güvenlik protokolü- FSoE kullanıyor. Güvenlik ve hareket tek bir kablodan yürüdüğünden, Safe-Motion fonksiyonlarının yönetilmesinde kullanılan tamamen güvenli E/A modüllerine ait ilave güvenlik kablo bağlantıları ortadan kalkmış oluyor. Ve bu konuda AKD2G gerçekten pek çok özellik sunmakta: Safe Brake Control (SBC) ve entegre Safe Brake Test (SBT) ile KOLLMORGEN örneğin regülatör açısından dikey eksenler için önemli bir güvenlik fonksiyonunu kullanıma sunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeni hareket kontrolörü PCMM´de de EtherCAT ile yüksek performanslı iletişim önem taşımakta.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com