Connect with us

Genel

Konecranes, sektör ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla özel fiyatlı yeni tavan vincini piyasaya sürüyor

Yayın Tarihi:

-

 

INS. Konecranes, bu ay içerisinde Türkiye’de yeni tavan vincini piyasaya sürüyor. CXT® UNO isimli bu yeni vinç, fiyat odaklı yaklaşıma sahip müşterilerimize rekabetçi fiyat ve üstün Konecranes teknolojisini sunacak şekilde tasarlanmış. Aerodinamik yapısı ve sadece en önemli parçaların bileşiminden oluşan vinçte piyasada bulunan en popüler kaldırma tertibatı kullanılmış.

 

CXTUNO, Konecranes’in mevcut CXT çelik halatlı kaldırma tertibatı temel alınarakgeliştirilmiştir bu nedenle CXT’yi endüstri lideri yapan güçlü yönlerinin pekçoğuna sahip. Türkiye piyasasının uygun fiyatlı, yüksek kaliteli gezer vinceolan ihtiyacı düşünülerek geliştirilen bu vinç için Konecranes en önemliözelliklere ve temel bileşenlere odaklanmış.

 

Gücünü kanıtlanmış çözümlerden alanyeni bir vinç

CXT UNO,sahip olduğu iki hızlı kaldırma ve yürüme tertibatı, kablolu pendant ünitesi, feston elektrik besleme sistemi, kompakt tek kirişli yapısı, 10 ton yük kaldırma kapasitesi ve 22,5 metre’ye kadar aks açıklığında çalışma olanağısunuyor.

Tasarımındakullanıcılardan toplanan veriler değerlendirilerek; kalite, kolay bakım, yoğunve normal kullanım alanlarında güvenilirlik gibi konulara ağırlık verilmiştir.Kompakt boyutları, kısıtlı alanlarda bile kullanılabilirliğine olanak sağlıyor.

 

Konecranes’in Türkiye servis ekibitarafından kuruluyor ve sahada kullanıma hazırlanıyor

İyidüşünülmüş fonksiyon ve seçenekler ile önceden tasarlanmış bir paket olaraksunuluyor. Bu sayede sipariş edilmesinden kurulumuna ve sahada kullanımınakadar tüm süreç sorunsuz bir şekilde yürütülerek Konecranes Türkiye servisekibi tarafından eksiksiz olarak teslim ediliyor.

Konecranes,montaj ve kurulum işlemlerinin yanı sıra vinç çelik yapısını da Türkiye’deüretmektedir.

KonecranesÜlke Müdürü Sami Korpela diyor ki: “Konecranes’in Türkiye piyasasına sunduğuürünler, dünya piyasasına sunduğu diğer ürünler ile aynı kaliteprosedürlerinden geçer; bu sayede en yüksek kalite standartlarına uygun olarakdünyanın geri kalanı ile aynı düzeyde ürünler tedarik edilir.”

CXT UNO, mevcut Konecranes CXT modeli ilekıyaslandığında, teknik çözümler açısından daha basit bileşenlerden oluşupbirçok güçlü özelliği bir arada sunuyor. CXT UNO, bu basitleştirilmiş tasarımısayesinde hem parça değişimini kolaylaştırıyor, hem de bakım kolaylığı sağlıyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com