Connect with us

Genel

Siemens yeni nesil şalt ve enstalasyon cihazları seminerleri Roadshow turu kapsamında devam ediyor

Published

on

 

Siemens tarafından piyasaya sunulan yeni SIRIUS ve SENTRON ürünlerinin tanıtımı için 13 şehirde gerçekleşecek bir Roadshow seminer programı düzenleniyor.

 

İlk fazı Mart ve Nisan ayları içinde tamamlanan etkinlik Ankara, Konya, Samsun, Trabzon, Bursa ve Eskişehir olmak üzere 6 şehirde düzenlendi. İlginin yoğun olduğu seminerlerin ilk fazında yeni nesil SIRIUS Şalt Cihazları (SIRIUS Innovation ürünleri), Güvenlik Ürün ve Çözümleri, SENTRON 3VA Kompakt Tip Güç Şalteri, 3KD Yük Kesici ve 5SL6 OtomatikSigortalar ve 5SV Kaçak Akım Röleleri gelen katılımcılarla paylaşıldı. Etkinlik kapsamında bir araya gelinen yaklaşık bin müşteriye yeni SIRIUS ve SENTRON ürünleri tanıtılırken müşterilerin teknik soruları da Siemens yetkilileri tarafından yanıtlandı.

 

 

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com