Connect with us

Genel

KISSsoft eğitimlerle bilgi paylaşmaya devam ediyor!

Yayın Tarihi:

-

 

8-12 Haziran tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek olan KISSsoft eğitiminde, firmanın “Bilgi Paylaşımı” sloganı ve prensibi doğrultusunda, konularında Türkiye’nin en ileri gelen firmalarından katılımcılara, dişli ve dişli sistemlerinin tasarımı hakkında dünyadaki en son gelişmelerin aktarımı sağlanacak.

 

Uzman eğitimcilerin Türkçegerçekleştireceği eğitim, ülkemizin yüksek teknolojili katma değerli ürünlertasarlanmasında ve üretmesinde kuşkusuz katkı sağlayacaktır.

 

KISSsoft, tüm dünyada endüstrinin standart olarak gördüğü, gelişmiş fakat kullanımı basit, hesaplama, tasarım ve analiz yapabilen bir araç. Ülkemizde de rakipsiz kullanım yaygınlığı olup, kullanıcı sayısını her geçen gün gerek üniversitelerde, gerek sanayi kuruluşlarımızda artırmakta.

 

Eğitim programında temel kullanımbilgilerinin yanı sıra KISSsoft’tan uzun zamandır beklenen ve 2015 versiyonuile gelen, dişli kutusu gövde analizi, konik dişli kontak analizi vb. yeni özelliklerinde detaylı kullanım bilgisi örnekler ve dokümanlarla katılımcılara verilecek.

 

Eğitim programları şirketin websitesinden takip edilebilir.

Eğitim Tarihleri: 8-12 Haziran 2015 (5 gün)
Eğitim Yeri: Dream Hill Otel – Bağdat Caddesi No:273 Maltepe–İstanbul
Ayrıntılı Bilgi İçin: info@onplus.com.tr

 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com