Connect with us

Genel

New Holland, Komatek Fuarı’nda yüksek performanslı iş makineleriyle boy gösterdi

Yayın Tarihi:

-

 

Tarım makinelerinin lider markası New Holland, 6-10 Mayıs 2015 tarihlerinde Ankara’da düzenlenen KOMATEK Fuarı’nda sergilediği makinelerle, iş makineleri alanında da iddalı olduğunu kanıtladı. Özellikle B110B ve B115B model kazıcı yükleyicileriyle New Holland standı, fuar süresince katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

 

Tarım makinelerinin yanı sıra verimli ve yüksek performanslı iş makineleriyle de sektördeki iddiasını sürdüren New Holland; 6-10 Mayıs 2015 tarihlerinde Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen KOMATEK Uluslararası İş ve İnşaatMakine, Teknoloji ve Aletleri İhtisas Fuarı’nda toplam 12 farklı modeliyle gövde gösterisi yaptı.

Özellikle Kazıcı Yükleyici grubuyla dikkatçeken New Holland, B110B ve B115B model kazıcı yükleyicileriyle fuarziyaretçilerinden büyük ilgi gördü. New Holland, fuar süresince B110B ve B115B kazıcı yükleyicilerin yanı sırapaletli ekskavatör E245C, lastikli yükleyici W170, mini ekskavatör modelleri E16B, E39B ve E50B; nokta dönüşlü yükleyicimodelleri L215, L218 ve L225 ve teleskopik yükleyiciler LM1345 ve LM1745 ile ziyaretçilerden tam not aldı.

Türk TraktörSatıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir:

“Son teknoloji New Holland marka işmakinelerini sektöre kazandırmaktan dolayı mutluyuz”

 

Fuarı vesergilenen New Holland marka iş makinelerini değerlendiren İrfan Özdemir, “NewHolland B110B ve B115B kazıcı yükleyicilerimizin görmüş olduğu ilgiden çokmemnunuz. Bu iki model, 110 bg’lik yüksek motor gücüyle şu an pazardaki engüçlü motora sahip. Bunun yanında değişken debili, pistonlu hidrolik pompasistemiyle de yakıt sarfiyatında oldukça iddialı. Bu sayede güçlü motorununavantajı olan kısa çevrim sürelerini ve üretkenliğini, düşük yakıt sarfiyatıylabirleştirerek oldukça verimli bir makine ortaya çıkarıyor” dedi.

New Hollandmarkalı iş makinelerinin Türkiye’de rekabeti canlandırdığını belirtereksözlerine devam eden İrfan Özdemir, “son teknoloji New Holland marka işmakinelerini sektöre kazandırarak; Türkiye’nin büyüyen inşaat sektörüne destekolmaktan dolayı mutluyuz” diye konuştu.

 

Fuar’ın gözdesi New Holland B110B ve B115B kazıcıyükleyiciler

Kazıcıyükleyicilerinin 4.5 litrelik turbo şarjlı motorları; endüstriyel uygulamalarayönelik motor tasarımı, üretimi ve satışı alanında lider bir üretici olan,yılda üç milyon adet motor üretimi yapan Fiat Power Train (FPT) tarafındansunuluyor.

B110B ve B115B’de standart olarak bulunan değişken debili pistonlu hidrolikpompa sistemi, %10 oranında yakıt tasarrufu ve hızlı bir yatırım geri dönüşüsağlıyor. Şehir içi çalışmaları için daha düşük gürültü seviyesinde çalışmakiçin tasarlanan kazıcı yükleyiciler; bom tasarımı, yüke duyarlı hidrolikler veüst düzey kazıcı erişimi sayesinde üretkenlikte sınıfının lideri konumunda. Yinestandart olarak sunulan Powershift şanzıman, operatöre maksimum konforsağlarken; kolay erişimli geniş kabinlere sahip modeller operatör konforunu önplanda tutuyor. Ayrıca, motor ve servis noktalarına yer seviyesinden erişimiyleoperatöre bakım kolaylığı sunuyor.

New Holland, nokta dönüşlü mini yükleyiciler, mini ekskavatörler ve teleskopikyükleyicileri ile de iddialı

590kg’dan 1360kg’a uzanan nominalçalışma kapasiteriyle New Holland marka nokta dönüşlü mini yükleyiciler, farklıataşman seçenekleriyle farklı ihtiyaçlara cevap veriyor. New Holland patentli“Superboom” dikey yükleyici kol tasarımı sayesinde L218 ve üzeri modeller dahaileriye daha fazla yük boşaltma değerleri sunarak segmentinde fark yaratıyor.

1.5ton’dan 5ton çalışma ağırlığına uzananNew Holland mini ekskavatörlerde birbiriyle uyumlu, eş zamanlı farklıhareketlere olanak sağlayan, ikisi değişken debili pistonlu tip ve birisi dişlitip olmak üzere toplam 3 adet hidrolik pompa bulunuyor. Üçüncü pompa sistemdenbağımsız olarak bıçak ve kule dönüş hareketlerini kontrol ediyor. Bufonksiyonlar kullanılmadığı zamanlarda ise hidrolik akış, kazı özelliğinigüçlendirmek üzere yeniden sisteme yönlendiriliyor. Eş zamanlı hareketlerdekiserilik ile daha iyi iş çevrim zamanları elde edilebiliyor. Daha fazla üretimsağlayan bu sistem, aynı zamanda daha hassas kontrol imkânı veriyor.

NewHolland’ın teleskopik yükleyici ürün gamında ise LM1345, LM1445 ve LM1745modelleri bulunuyor. Kullanıcılar 13 metre, 14 metre veya 17 metrelik azamikaldırma yüksekliklerinden kendilerine uygun olanı seçebiliyorlar. New Holland teleskopik yükleyiciler tam otomatikpowershift şanzıman ve kullanımı kolay üç farklı tekerlek dönüş modu sayesindesahada oldukça çevik ve hızlı şekilde hareket edebiliyorlar. LM1745 modeli 4,5tonluk kaldırma kapasitesi ile sınıfının en yüksek performans sağlayanmakineleri arasında yer alıyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com