Connect with us

Genel

ANKOMAK 30. yılında gücüne güç katıyor

Yayın Tarihi:

-

ANKOMAK Fuarı, 30 yıldır iş makineleri, inşaat teknolojileri sektörlerinin buluşma noktası konumunda. E Uluslararası Fuar Tanıtım Hizmetleri A.Ş. Proje Direktörü Nezih Çağın fuara sayılı günler kala firmaların katılımı açısından ilginin artarak devam ettiğini belirtiyor.

Nezih Çağın, fuarla ilgili şu bilgileri paylaştı: “Şu ana kadar 10 farklı ülkeden 200’ü aşkın firmanın katılımı söz konusu. Fuarın açılacağı güne kadar bu rakamların daha da artacağını öngörüyoruz. Bir önceki Ankomak rakamları ile kıyasladığımızda da karşımıza çıkan tabloya göre, şimdiden katılımcı sayısında önemli bir başarı elde etmiş durumdayız. Geçtiğimiz günlerde dünya devlerinden Liebherr, marka sayısını genişleten Hasel ve bir çok önemli markanın temsilciliğini yürüten Hamamcıoğlu’nun katılımlarını teyid etmeleri ile katılım sürecinde bir ivmelenme de bekliyoruz. Ayrıca bu yıl çok önemli devlet kurumlarının desteklerini almış durumdayız. Türkiye Müteahhitler Birliği, İzmir Ticaret Odası ve KOSGEB tüm üyelerine fuar duyurusunu yapmış ve desteklerini açıklamış durumdadır.

17 ülkede 30 şubeden oluşan güçlü uluslararası ağı bulunan ITE Group Plc.’nin gücüyle ANKOMAK Fuarı, uluslararası katılımcıları ve profesyonel ziyaretçileriyle, yeni pazarlar arayan şirketler için önemli fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bugün itibariyle en büyük katılım gösteren ülkeler içinde Türkiye, Çin, Almanya, İspanya ve Kore bulunuyor. Uluslararası katılımcıların ANKOMAK’a gösterdikleri ilgi; platformun sektör için son derece etkili bir katalizör görevi gördüğünü ortaya koyuyor.
Çağın, ANKOMAK’ın sektörde yer alan pek çok önemli marka ve temsilciliklerini, Türkiye’nin önemli üretici firmalarını 21–25 Mayıs 2014 tarihleri arasında TÜYAP Beylikdüzünde profesyonel ziyaretçilerle buluşturacağını belirtti.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com