Connect with us

Kasnaklar

Konik burçlu kasnağın motor miline montaj ve demontajı

Yayın Tarihi:

-

Kasnaklar, tahrik milindeki enerjiyi tahrik edilen mile aktaran güç aktarım elemanlarıdır. Kasnakların kullanım ömürlerinde kasnak kalitesinin yanı sıra kasnak montajı da çok önemli bir yer tutar. Zira yanlış kurulan kasnak, kendisinin yanı sıra diğer döner makine elemanlarına da zarar verecektir. Firma olarak ürettiğimiz kaliteli ürünlerin yanlış montaj neticesinde zarar görmesini ve müşterilerden olumsuz geri bildirimler yapılmasını istememekteyiz. Bu yüzden talepte bulunan müşterilerimize ücretsiz olarak montaj ve demontaj desteği sağlamaktayız. Bu yazımda sizlere burçlu kasnak montajı için doğru bir kurulum nasıl yapılır, bundan bahsedeceğim.

Ünsal Ar-Ge tarafından hazırlanan konik burçlu kasnak montaj ve demontaj videomuzu şu linkten izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=UoyFxbVfL4E

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Mekatronik Mühendisi. Başarılı bir eğitim hayatı geçirip mühendislik fakültesini derece ile bitirmiştir. 2015 yılında Ünsal Makina'da başladığı iş hayatına aynı firmada devam etmektedir. Kaliteyi kendine ilke edinmiş, güç aktarım sektöründe tecrübelidir.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com