Connect with us

Pnömatik

Uzay Makina neden birini seçti?

Yayın Tarihi:

-

Pnömatiğe hem yeni ilgi duyanların hem de bizzat kullanıyor olup; konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenlerin yararlanmasını istedik.

Bunu yaparken de salt ticari düşünmeyen, karmaşıklıktan uzak ve tabii ki gerçekçi seçenekleri takipçilerin hizmetine sunmak istedik.

Bir sorun ile karşılaşıldığında destek alınacak birine ihtiyaç olduğunu gördük. Bunu yaparken akılda kalmak istedik. Aklınıza ilk o gelsin istedik. Onun ne düşündüğünü size göstermek istedik. Bu yüzden Uzay Makina’ya yeni bir ekip arkadaşı kazandık! İşte size onu takdim ediyoruz… Ve işte “PİNO”.

Neden PİNO?

Modern ve teknolojik bir yaklaşımla, akışkanlar mekaniğinin dallarından olan pnömatiği zorunlu olarak seçmiş olanlara da sevdirmek üzere PİNO’yu seçtik.

Teknoloji, insanlar için yararlıdır. PİNO da sadece pnömatik sektörü için değil hepimiz için oldukça faydalı biri.

PİNO, sektördeki zararlı bilgilerle mücadele ederek doğru bilginin kullanıcılara ulaşması için mücadele verecektir.

PİNO ne yapacak?

PİNO, kısa kısa mesajlarla takipçilerine bazı deneyimlerini ve bilgilerini aktaracak. Zaman zaman bizleri bazı sayfalara yönlendirecek. Konuya yeni başlamış olan öğrenci kardeşlerinin derslerini sevmelerini sağlayacak. Gençler, PİNO ile aldıkları bilgilerine ek olarak kendilerini de tam yetiştirdikleri sürece ileride bu pazarda mavi ya da beyaz yakalı olsun iş bulabilme şansını kesinlikle arttıracak.

Konunun uzmanı PİNO, oldukça basit ve pratik önerileriyle Ar-Ge’cilere de büyük kolaylık sağlayacak ve satınalma departmanlarının da işini kolaylaştıracak. Kişi, alacağı ürünü tanıyarak, bilerek alacak ve karşılaştığı bir sorunda hemen PİNO yardımcı olacak.

PİNO’yu neden takip edelim?

Komplike değil de basit çözümler için takip edin. Yenilikleri öğrenmek üzere takip edin. Pnömatiği sevemiyorsanız takip edin. Çünkü sevememenizin nedeni size karmaşık gelmesi olabilir. PİNO, elinden geldiğince akademik terminolojiler kullanmaktan kaçınacağına söz veriyor. Kendisi teknolojik olmasına rağmen bedeninde yaşadığı teknik sorunlar olduğundan empati duyabiliyor. Ve tabii ki maliyetlerinizi düşürebilmek için kesinlikle takip etmelisiniz.

PİNO ne hedefliyor?

  • PİNO işletmelerin maliyetlerini düşürüp ürünlerini daha rekabetçi hale getirebilmelerini,
  • Öğrencilere pnömatiği sevdirip pazardaki özellikle mavi yakalı boşluğunu doldurmayı,
  • Doğru bilgileri aktarmayı,
  • Ve tüm bunların ışığında zaten her gün ilerleyen Türk sanayisi ve sanayicisine bir katkıda da kendisinin bulunmasını hedefliyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com