Connect with us

Lineer Hareket Araçları

Düşük ataletli vidalı mil / bilyalı oluklu BNS-V / NS-V

Yayın Tarihi:

-

Yüksek hızlı hareket, hızlı başlatma ve hızlı durdurma sağlar.

Yatay mafsallı robotların takt zamanını iyileştirir

Müşteriler, yatay mafsallı robotların takt zamanını iyileştirmek için düşük ataletli Z eksenleri ararlar. Bu ürün öncekilerden daha kompakt ve hafiftir, düşük atalet sağlar ve tasarımları optimize etmeye yardımcı olur.

Hem hassasiyet hem hız sağlar

Mili aynı boyutta tutarken somunun dış çapını azaltmak ağırlığı düşürür ve takma süresini kısaltabilir.

Daha küçük ve daha hafif bir uç mili ve çevresel cihaz kullanılması motordaki yükü azaltır, bu da üretilen ısı miktarını azaltır ve ekipmanın eskisinden daha uzun süre çalışmasını sağlar.

Ürün yapısı

BNS-V, vidalı mil ve kama somunun doğrudan şaft üzerindeki özel vidalı mil ve bilyalı yiv oluklarına yerleştirilmiş kombine bir üründür. Bu vidalı mil / yiv, her somunu döndürerek veya durdurarak tek bir şaftla üç tip hareket (dönme, doğrusal ve spiral) gerçekleştirebilir.

 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com