Connect with us

Otomotiv

“Yenileme pazarı ile randevu”: CVJ ürün grubu

Yayın Tarihi:

-

Dünyanın önde gelen otomotiv parça üreticilerinden olan NTN-SNR, TechScaN’R uygulamasıyla ilgili bir dizi video yayınlamasının ardından “Yenileme Pazarı ile  Randevu” serisini şimdi de CVJ ürün yelpazesi ile devam ettiriyor. NTN-SNR, Kasım ayı başında bu yeni serinin ilk videosunu sosyal medyada ve YouTube kanalında yayınlayacak.

Müşterilerine ve iş ortaklarına olabildiğince yakın kalmak adına dijital mecralara odaklanan NTN-SNR, CVJ ürün grubu için yeni bir video serisi başlatıyor. Sosyal medya hesapları ve e-posta yolu ile Avrupa’daki tüm müşterilerin bilgisine sunulacak olan videolar, ayrıca YouTube’da da aralarında Türkçe’nin de bulunduğu 10 farklı dilde altyazı ile yayınlanacak.

Kasım ayının başında çevrimiçi olarak yayınlanacak ilk videoda ürünleri tanıtacak olan NTN-SNR’nin CVJ Ürün Grubu Müdürü Romain PETTELAZ: “NTN-SNR aks grupları her türden araçta kullanılıyor. Orijinal ekipman pazarının lideri olarak, otomotiv imalatçıları ve yenileme pazarı için yılda 40 milyondan fazla üstün kaliteli CVJ üretiyoruz (…). ” diyor.

“Yenileme Pazarı ile Randevu” başlığı altında birkaç videodan oluşan bu seride NTN-SNR ekipleri, sektörün uzmanları ve meraklıları tarafından üreticinin tüm ürün grupları hakkında çeşitli bilgiler sunulacak. Böylece NTN-SNR kapılarını açarak yalnızca ürün yeniliklerinin arkasındaki sırları değil, aynı zamanda tüm teknik uzmanlığını da gözler önüne sermiş olacak.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com