Connect with us

Genel

Lider alüminyum üreticileri “ALUEXPO 2015” fuarında buluşuyor

Yayın Tarihi:

-

 

Lider alüminyum üreticileri, Sektörün uluslararası tedarikçi firmaları ve alüminyum kullanıcıları “Aluexpo 2015” fuarında buluşuyor

 

ALUEXPO 2015 4. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleriİhtisas Fuarı, 08-10 Ekim 2015 tarihleri arasında Atatürk Havalimanıkarşısındaki İstanbul Fuar Merkezi’nin 9, 10 ve 11. hollerinde, Hannover-MesseAnkiros Fuarcılık A.Ş tarafından TALSADTürkiyeAlüminyum Sanayiciler Derneği’nin destekleri ile düzenlenecektir.

ALUEXPO, başta TALSAD üyeleri olmak üzere ülkemizin önde gelen alüminyumüreticilerine ve uluslararası alüminyum tedarikçilerine ürünlerini tanıtma vepazarlama fırsatı yaratarak, global alüminyum sektörünün Türkiye’deki tek,Avrasya Bölgesi’nin de en önemli fuarı olmayı başarmıştır.

20.000 mfuar merkezinde 9.000 mnet standalanı ile gerçekleşecek olan ALUEXPO2015 Fuarına 30’u aşkın ülkeden 350 ‘den fazlakatılımcı ile 70’ i aşkın ülkeden 10.000’nin üzerinde sektörel ziyaretçi beklenmektedir.ALUEXPO Alüminyum veilgili sanayi dallarına geniş iş hacmi sağlamanın yanı sıra, fuar süresinceüreticiler, ithalatçılar, ihracatçılar ve alüminyumsektörüne her türlü makina, ekipman ve malzeme sağlayan firmalar dâhil tüm sektör paydaşlarınıbir araya getirecektir.

 

AlüminyumÜrün Üreticilerin Yer Alacağı 9. Holde Stand Alanlarının Büyük Bölümü Satıldı!

 •  İnşaatsektörü için profil, levha ve her türlü alüminyum çözümleri
 • Beyaz eşya sektörüiçin profil, levha ve döküm ürünleri
 • Paketlemesektörü için alüminyum folyo ve tüm alüminyum ürünleri
 • Savunma vehavacılık sanayi için dayanıklı ve yüksek alaşımlı alüminyum malzemeleri
 • Otomotiv veulaştırma sanayi için alüminyum levha, ekstrüzyon ürünleri ve döküm parçaları

Ve pek çoksektöre alüminyum mamul üreten alüminyum üreticileri, siz de geç kalmadanALUEXPO 2015 Fuarında yerinizi ayırtın.

 

GlobalAlüminyum Sektörünün Tedarikçi Firmaları 10. ve 11. Hollerde yer alıyor

 • Hammaddeler, birincil alüminyum ürünler, külçeve biyetler
 • Alüminyumüretim teknolojisi, makina ve ekipmanları,  ekstrüzyon pres ve kalıpları,

endüstriyel fırınlar, indüksiyon ocakları vealüminyum geri dönüşüm sistemleri

 • Yüzey işlemleri  ile ilgili makina, ekipman ve üretimdekullanılan sarf malzemeleri
 • Metalenjeksiyon presleri
 • Danışmanlık ve mühendislik hizmetleri
 • Ve dahafazlası ALUEXPO Fuarında

Alüminyumsektörünün tedarikçi firmaları, global ve ulusal alüminyum sektörünün liderüretici firmaları ile buluşma fırsatını kaçırmayın

 

ALUEXPO 2015 fuarında standların şimdidenyaklaşık %85’i satılmış olup, henüz katılmamış olan firmalara, geç kalmadanyerlerini ayırtmalarını tavsiye ediyoruz.

 

ALUEXPO 2015 Fuarı KOSGEB ‘in 2015 yılında destekvereceği fuarlar listesinde yer almaktadır.

 

ALUEXPO 2015, 4. Uluslararası AlüminyumTeknolojileri Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı Katılımcı Listesi ve yerleşim planıyayınlandı. www.aluexpo.com adresinden ve resmi sosyal medya hesaplarımızüzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

 

ALUEXPO 2015 Fuarına Alım HeyetiDesteği

ALUEXPO 2015, uluslararası ziyaretçi sayısının attırılması amacıyla T.C.Ekonomi bakanlığının “Alım Heyeti” programına alınmıştır. Bu destek çerçevesinde İMMİB – İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri koordinatörlüğünde yurt dışından alım heyetleri düzenlenecektir. Ayrıca organizatör tarafından hedef ülkelerden fuara etkin bir ziyaretçi kitlesi getirebilmek amacıyla tanıtım çalışmalarına başlandı.

 

ALUEXPOile birlikte 7. Alüminyum Sempozyumu…

ALUEXPO 2015 ile eş zaman ve mekânda, 8 ve 9Ekim 2015 tarihlerinde, TALSAD – Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği,TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi ve TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası işbirliği ile 7. Alüminyum Sempozyumu gerçekleştirilecektir. Sempozyum, sektörü ekonomik, teknolojik ve bilimsel alanlarda irdelemeyi, yeni gelişmeler hakkında bilgilendirmeyi, Türkiye’nin alüminyum dünyasındaki yeri ve geleceği için bir vizyon oluşturmayı amaçlamaktadır.

 

ALUEXPO 2015 Online Bilgi Sistemi (OBS)

Katılımcılarımızıntalep ettikleri ek hizmetleri daha kolay karşılamak için OBS kullanımaaçılmıştır. OBS katılımcıların organizatörle 7/24 iletişimini sağlamak amacıile katılımcıların zamandan tasarruf etmesini sağlayan, pratik, yalın vegüvenilir bir sistemdir.

 

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edin, ALUEXPO 2015 İle İlgili Haber Ve Duyurularımıza Kolayca Ulaşın.

 

Tüm alüminyum sektörünüALUEXPO 2015 4. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleriİhtisas Fuarı’na katılmaya ve ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Katılım koşulları, katılımcıfirmalar ve bu önemli organizasyona ilişkin her türlü bilgi için www.aluexpo.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

HANNOVER MESSE ANKİROS FUARCILIK A.Ş.

Abdullah Cevdet Sok. 6/2 06680 Çankaya / ANKARATURKEY

Tel: +90 312 439 67 92

Fax: +90 312 439 67 66

info@ankiros.com

 

Süphan İlker silker@ankiros.com

Levent Erdal lerdal@ankiros.com

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com