Connect with us

Madencilik Sanayii, Taş Ocakları ve Agregalar

Madencilik uygulamaları için üstün Rossi çözümleri

Yayın Tarihi:

-

Redüktörler ve redüktörlü motorların tasarlanması, üretimi ve işlemeye konulması alanlarında uzun yıllar boyunca edindiği tecrübe ile Rossi, madencilik sektörüne kendi ürünlerini tedarik eden dünya çapındaki lider firmalardan biridir.

Yıllar içinde, ilk günden bu yana sektörde sağlam bir yer edinen mükemmel ürünleri sayesinde Rossi, bu sektörde faaliyet gösteren farklı gruplar ile çeşitli iş birlikleri geliştirmiştir. Tecrübesi ve know-how bilgisiyle öne çıkan firma, bu sektördeki “ağır” uygulamalarda sıklıkla kullanılan, “anahtar teslim” çözümleri ile zenginleştiridiği üstün kaliteli ürünleri sayesinde sektörde referans gösterilen bir tedarikçi haline gelmiştir.

EP Serisi planet dişli redüktörler

EP serisi 24 gövde büyüklüğüyle kullanılabilir. Boyut ararlığı 001 ile 3000 arasında değişiklik göstermektedir.

Nominal tork söz konusu olduğunda, 1.600 Nm ile 3.000.000 Nm aralığı söz konusudur. İletim oranı ise 3,5’ten başlayıp 1300’e kadar çıkabilmektedir.

EP Serisi planet dişli redüktörler, Rossi kalitesinden her zaman bekleneni fazlasıyla karşılayıp, ağır sanayi uygulamaları düşünülerek tasarlanmıştır.

Tam güvenli bir şekilde mil ve gövde dönüşümlerine imkân tanır. Şok emme becerisi oldukça gelişmiştir. Ürünün, dayanım ömrü uzatılmıştır. Elektrik ve hidrolik motor adaptörleriyle çalışabilme özelliğine sahiptir. Yüksek güvenlik iyileştirmeleri, basit kurulum özellikleri yanında ağırlığı da azaltılmıştır.

Özellikler

  • Çok kademeli modüler tasarım
  • Kolay özelleştirme
  • Modüler eklenti aksesuarları
  • Taşlanmış dişliler (konik ve planet dili çarkları)

Faydalar

  • Tüm endüstriyel uygulamalara kolayca uygulanabilir
  • Azaltılmış bakım aralıkları
  • Kolay bakım
  • Dünya çapında ürün ve servis desteği

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com