Connect with us

Genel

Madeni yağda lider 5 yıldır değişmedi

Yayın Tarihi:

-

 

Madeni yağda lider 5 yıldır değişmedi

 

 PetrolOfisi Madeni Yağları, 2014 yılını da pazar lideri olarak tamamlayarak, aralıksız5’inci kez madeni yağ sektöründe lider oldu.

 PetrolOfisi Madeni Yağları, 2014 PETDER verilerine göre madeni yağ ve kimyasallardanoluşan toplam madeni yağ pazarında yüzde 25,2’lik pay sahibi oldu.

 PetrolOfisi’nin madeni yağlar pazarındaki sürekli liderliğinde takım çalışması ve yaygın hizmet ağı önemli rol oynuyor.

Türkiye akaryakıt dağıtım ve madeni yağ sektörünün lideri Petrol Ofisi, madeni yağ sektöründeki liderliğini sürdürmeye devam ediyor. 2014 yılında yaklaşık11 bin tonu ihracata yönelik olmak üzere toplam 99 bin 500 ton madeni yağ satışı gerçekleştiren Petrol Ofisi, 2010, 2011, 2012 ve 2013 yıllarının ardından 2014 yılında da madeni yağ pazarının lideri oldu.

Sektörde üst üste 5 yıl lider olarak önemli bir başarıya imza atan Petrol Ofisi, PETDER 2014 yılı verilerine göre madeni yağ ve kimyasallardan oluşan toplam madeni yağ sektöründe yüzde 25,2 pazar payı elde etti ve pazar lideri konumunu korudu.  Özellikle hedeflenen ürün gruplarında satış tonajı ve pazar payı artışı yakalayarak liderlikteki yerini sağlamlaştıran Petrol Ofisi Madeni Yağları, müşteri odaklı yaklaşımı ve doğru stratejik adımları ile bu liderliği önümüzdeki yıllarda da sürdürmeyi hedefliyor.

OMV Petrol Ofisi Ticari Satışlar ve Madeni Yağlar Direktörü Sezgin Gürsu,5 yıldır liderlik bayrağını taşımalarında doğru stratejinin belirlenmesinin ve bu stratejinin adım adım uygulanmasının önemine dikkat çekerek, “bu başarı, sektörel deneyimi yüksek, konusunda uzman Petrol Ofisi takımının eseridir” dedi.

Rekabette müşteri odaklı yaklaşımları ile fark yarattıklarını belirten Gürsu ayrıca “bizim için önemli olan müşterilerimize yakın olmak, talep ve ihtiyaçlarını iyi anlamak, onlara değer yaratan ürün ve hizmetler sunmaktır. Biz de Petrol Ofisi olarak tüm çalışmalarımızı bu yönde şekillendiriyor, mevcut ve potansiyel müşterilerimize en yeni teknolojileri sunma konusunda hep ‘öncü’ olarak hareketediyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da liderlik yolunda sürekli ve sürdürülebilir şekilde devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

Liderliğin bir diğer sırrı da yaygın hizmet ağı

Türkiyemadeni yağ pazarının lideri OMV Petrol Ofisi, yılda toplam 140 bin ton üretimkapasitesine sahip İzmit-Derince’debulunan fabrikasında ürettiği madeni yağ ve gres ürünlerini; yurtgeneline dağılmış OMV Petrol Ofisi akaryakıt istasyonları, maxima – MAXIMUS yağ değişim merkezleri ve yaygın distribütör ağı sayesinde ulaştığı 16 biniaşkın satış noktası aracılığıyla müşterilerine ulaştırıyor.

Doğrudan OMV Petrol Ofisi tarafından kamu ve özel sektör kuruluşları ile yetkili otomotiv servislerine satılmakta olan Petrol Ofisi Madeni Yağları ayrıca başta Rusya,Irak, KKTC, Azerbaycan, Libya, Gürcistan, Türkmenistan, Yunanistan, Makedonya, Kosova, Bosna Hersek, Ukrayna ve Tunus olmak üzere Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’da 27 ülkeye ihraç ediliyor.

Petrol Ofisi

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com