Connect with us

Kayış ve Kayış Tahrikleri

Megadyne, lojistikte daha fazla verimlilik için Rollpower’ı piyasaya sürüyor

Yayın Tarihi:

-

Lojistik için güç aktarım çözümlerinde dünya çapında liderlerden biri olarak tanınan Medgadyne, oyunu değiştirecek yeni bir ürünü piyasaya sürüyor: Megadyne Rollpower™. Bu son geliştirme, standart seçeneklere göre daha az bakım gerektiren ve enerji tüketiminde tasarruf sağlayan, yüksek performanslı elastik nervürlü (kanallı)  bir bant olarak öne çıkıyor.

Lojistik endüstrisinde karşılaşılan güçlükler

Lojistik sektörünün yeniliğe gereksinimi var; çünkü depolar ve dağıtım merkezleri her zamankinden daha fazla zaman baskısına maruz kalıyor. Hassasiyetten ve performansta verimlilikten ödün vermeden daha uzun süre ve daha yüksek hızlarda çalışmaları gerekiyor.

Megadyne’den cevap: Rollpower ™

Megadyne Ar-Ge Merkezi, bu gereksinimlerin farkına vardı ve esnekliği artırıp kayış ömrünü uzatmak için ekstra güçlü elastik poliamid kord ile gerdirme elemanları ile tasarlanmış Rollpower ™ ile uyumlu bir çözüm sundu. Rollpower™ , sık değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırıyor ve antistatik nitelikleri, toz birikmesini ve elektrostatik yüklerin dağılmasını önlüyor. -40°C ila 120°C arasındaki geniş çalışma sıcaklıkları, çeşitli koşullarda kayışın uyumunu beraberinde getiriyor.

Rollpower™, başlangıçta lojistik uygulamalar (teslimat hatları, sipariş toplama, tasnif, transferler, yönlendiriciler dahil) düşünülerek geliştirilmiş olsa da ev aletleri ve fitness dünyası için de uygun bir çözüm sunuyor.

Rollpower™’ın faydaları nelerdir?

Rollpower™, öncelikle verimliliğin iyileştirilmesi anlamına gelir. Pürüzsüz (sabit germe), güvenilir ve sessiz çalışma ile birlikte gerginliğin kararlı olmasını sağlar. Aşınmaya ve eskimeye olan direnç nedeniyle bandın ömrü uzar. Bu da maliyette tasarrufu beraberinde getirir. Kayış, enerji giderlerini %5’e kadar azaltabilir. Kurulumu hızlı ve kolaydır. Rollpower™, 50 ruloyu bile tek seferde bir arada çalıştırabilir. Avara veya gergi kullanmaya gerek yoktur. Nervür (kanallı) tasarımının hassasiyeti ve kayış kenarında biriken sürtünme kuvveti nedeniyle kayma olmaz.

Bu yenilikçi çözüm aynı zamanda bakım gereksinimini de azaltır. Değiştirme ve takma işleminin basit olması, hattaki kesinti süresini oldukça azaltır.

Advertisement

Megadyne uzmanlarıyla iletişim kurun

Bu ilerlemeyle ilgileniyor musunuz? Daha fazla bilgi için Megadyne web sitesini ziyaret edin. Uygulamanız için en iyi çözümü seçmenize yardımcı olması için uzmanlarımızla da iletişime geçebilirsiniz.

Lojistik sektörünün talepleri Megadyne Rollpower™ ile karşılık buluyor!

Esneklik ve yüksek performans sağlayan, dayanıklı kanallı kauçuk kayış Megadyne Rollpower™, standart endüstri çözümlerine göre daha az bakım gerektiriyor ve genel enerji tüketimi ve maliyetlerde tasarruf sağlıyor.

Kullanıcısına birçok avantaj sağlayan Megadyne Rollpower™ hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz ?

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Makina mühendisliği ve iktisat derecelerine sahip olan Hakan, video / 2D ve 3D animasyondan mühendislikle ilgili alanlara ve çeviriye kadar yıllarca çeşitli çalışma dallarında çalıştı. Şu anda dış ticaret ilişkileri yürütmektedir. İyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca ve İspanyolca biliyor. Hakan aynı zamanda karikatüristtir.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com