Connect with us

Sektör Haberleri

Miksan Motor, dijital partneri olarak Moneta’yı seçti

Yayın Tarihi:

-

Yerli üretim gücüyle 45 yıldan bu yana çeşitli motorlar ve pompalar imal eden Miksan Motor, sosyal medya yönetiminde dijital partner olarak MONETA Medya Grubu’nu tercih etti.

1977 yılında kurulan ve elde ettiği yerli üretim gücüyle vibrasyon motorları, elektrik motorları ve pompa ürün gruplarını dünyanın dört bir yanına ihraç eden Miksan Motor, sosyal medya yönetiminde MONETA Medya Grubu’nun profesyonel ağını tercih etti. Üretime 1977 yılında başlayan, portföyündeki ürün çeşidini hızla geliştirerek; 1982 yılında iç piyasada büyük bir pay oluşturan boryağ devirdaim pompa imalatına, 2003 yılında vibrasyon motorları imalatına başlayan ve büyümesini Bulgaristan’da kurduğu ikinci fabrika ile hızlandıran Miksan Motor, bu hızlı büyümeyi dijitalde de sürdürmek için Moneta ile iş birliği yaptı. En son teknolojiyle İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan fabrikasında 56 yapı büyüklüğünden 132 yapı büyüklüğüne kadar 3 fazlı, 90 yapı büyüklüğüne kadar 1 fazlı daimi devre kondansatörlü genel amaçlı asenkron motorlar, pompalar, brülör motorları, vibrasyon motorları, özel milli ve özel flanşlı motorlar ile sürdüren Miksan Motor, iç piyasadaki büyüme gücünü, birçok ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile yurt dışında da sürdürüyor.

Dijital görünürlüğün adresi: MONETA

‘Endüstriyel Pazar İletişimi’ konsepti çerçevesinde birçok çalışma yürüten MONETA Medya Grubu, iş ortaklarına dijital dünyada öne çıkmak için gerekli desteği sunuyor. Bu kapsamda web sayfası hazırlanması; sosyal medya yönetimi, e-mail marketing, reklam ve ilan tasarım desteği gibi pek çok farklı alanda 360° Dijital Pazarlama desteği veren MONETA, iş ortaklarının marka değerinin artırılmasına katkı sunuyor. Geleneksel ve dijital pazarlama anlayışlarını harmanlayarak sektörel ihtiyaçlara özel çözümler geliştirme konusunda uzmanlaşmış olan MONETA; sürekli ölçülebilir, takip edilebilir ve hızlı aksiyon almaya dönük anlayışıyla iletişim ve pazarlama hizmetleri yürütüyor. MONETA, sanayinin pek çok farklı alanından birçok firmanın iletişim faaliyetlerini yönetiyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com