Connect with us

Sektör Haberleri

Müşteri deneyimini dijitale taşıyan Genel Motor Redüktör, web sitesini yeniledi

Yayın Tarihi:

-

Güç aktarım sistemleri alanında yarım asra dayanan tecrübesiyle pazarın ihtiyaçlarına çözümler sunan Genel Motor Redüktör, web sitesini yeniledi. Altyapısı Moneta Medya Grubu tarafından hazırlanan ‘genelmotor.com’ web sitesi, firmanın müşteri deneyimini dijitale taşıyor.

1996 yılında kurucusu Nevzat Demirhan’ın sektör tecrübesiyle faaliyetlerine başlayan Genel Motor, geniş ürün gamı ve yüksek stok hacmi ile Türk sanayisine hem tedarik hem de bilgi ve tecrübe olarak hizmetler sunuyor. Tedarik süreçlerini mühendislikle taçlandırın firma, yenilenen web sitesi ‘genelmotor.com’ ile ziyaretçilerine çok daha hızlı ve kolay kullanım imkanı sağlıyor. Genel Motor Redüktör; elektrik motoru, redüktör, fren, vibrasyon motorları, hız kontrol cihazları gibi ürünlerin ana bayiliklerinin yanı sıra, 2020 yılında devreye aldığı GMR Otomasyon firması ile otomasyon sektöründe de faaliyetlerini sürdürüyor. Yerli ve yabancı markaların geliştirdiği üstün verimliliğe sahip ürünleri, uzman kadrosuyla endüstriye sunan Genel Motor Redüktör, ürün satış ve tedarikinin yanı sıra fabrika otomasyonu, makine üretim, kurulum, montaj gibi konularda da hizmetler üretiyor.

Geniş ürün portföyü içerisinde; Volt Motor, Siemens, Yılmaz Redüktör, Gamak, ELK, DEG Drive, Dereli ve Brakex gibi önemli yerli ve yabancı markaları bulunduran Genel Motor Redüktör, müşteri taleplerine odaklanan hizmet anlayışı ile endüstriyel sektörlerde kullanılmak üzere başarıyla devam ettirdiği genel tahrik elemanları satışının yanında, alanında uzman kadrosuyla elektrik motoru verimlilik konusunda danışmanlık ve mühendislik hizmetleri de veriyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com