Connect with us

Yağlama

MORE ve OELCHECK ile makinalara hayat iksiri

Yayın Tarihi:

-

OELCHECK yağlayıcı, çalıştırma sıvısı ya da soğutucu sıvısı analiziyle, makinanızın bakım ve parça değişim aralıklarını ve yağ maliyetinizin gerçek durumunu eşzamanlı olarak izleyebilirsiniz. Bütün materyal ve altyapı, More Enerji güvencesiyle hizmetinize sunuyoruz.

Yağlayıcılar, araç motorlarının, gaz motorlarının, rüzgar türbinlerinin, inşaat makinalarının, hava taşıtlarının, sanayi merkezlerinin ve üstün performans sağlayan tüm makinaların sorunsuz çalışmasını sağlar.

Yüksek kalitede, temiz ve saflığı bozulmamış bir yağlayıcı, optimum ve uzun süren performans için esastır. Ancak tüm yağlayıcılar kullanım esnasında aşınır. Yüksek çalışma ısıları ve oksijenle temas bu süreci hızlandırır. Zorlu çalışma koşulları yanında toz, su ve cüruf gibi saflığı etkileyen faktörler de yağlayıcılar üzerinde olumsuz etkiye sahiptir.

OELCHECK ile bütün bu riskleri erkenden tespit etmeniz mümkün olur. Yağlayıcı, çalıştırma sıvısı ya da soğutucu sıvısı analiziyle, makinanızın bakım ve parça değişim aralıklarını, makinanızın ve yağ maliyetinizin gerçek durumuna göre belirlemeniz mümkündür.

OELCHECK ile yağlayıcı greslere, soğutuculara ve işletim sıvılarına ek olarak, dişli kutuları, motorlar, hidrolikler, transformatörler, türbinler, kompresörler, ısı transferi veya soğutma sistemleri ve pek çok farklı alandaki yağlayıcıları analiz etmek mümkündür. Her analiz, analiz edilen bileşene tam olarak uyarlanmaktadır.

Birinci sınıf laboratuvar yönetimi

OELCHECK, Avrupa’da madeni yağ ve işletim sıvısı analizlerinde lider bir laboratuvardır. 1991’den beri Brannenburg (Bavyera) laboratuvarında yağlayıcıları (yağlar ve gresler), çalıştırma sıvılarını (dizel ve ısıtma yakıtları) ve soğutucu sıvıları analiz etmektedir. Tüm laboratuvar sonuçları, Almanya’daki OELCHECK tribologlarımız tarafından özel olarak teşhis edilmektedir.

OELCHECK laboratuvarı son teknoloji ürünü analitik cihazlarla donatılmıştır ve çoğunda birden fazla ünite mevcuttur. Analitik sonuçlar, şirket içi bir LIMS (Laboratuvar Bilgileri ve Yönetim Sistemi) kullanılarak bir veritabanında saklanır. Her şeyin bir arada olduğu kitten elde edilen her numunenin laboratuvar raporunu bir sonraki iş gününün sonuna kadar Türkçe, Almanca, İngilizce, Çince veya başka dillerde alabilirsiniz.

Labortuvardaki her işlem kalite ve çevre yönetim sistemlerine göre yapılmaktadır. Şirket, 1995 yılından bu yana DIN EN ISO 9001 ve ayrıca 2001 yılından bu yana da DIN EN ISO 14001 standartlarına göre göre sertifikalandırılmıştır.

İhtiyacınız olan her şey bir arada

Çevrimiçi mağazadaki sipariş asistanı, ihtiyaçlarınız için doğru kiti bulmanıza yardımcı olacaktır. İster bir kamyonun dişli yağının, ister rüzgar türbininizdeki yağlama gresinin analizine ihtiyacınız olsun, OELCHECK’te her zaman sizin için doğru analiz kiti bulunur.

OELCHECK analiz kitleri ile numuneler temiz, hızlı ve kolay bir şekilde alınabilir ve gönderilebilir. Her şeyin bir arada olduğu kit, OELCHECK 100 ml numune şişesi, çıkarılabilir laboratuvar numarası içeren numune bilgi formu ve adresli bir iade zarfı içerir.

Tüm veriler çevrimiçi işleniyor

OELCHECK uygulaması ve portalı, dünyanın her yerinde, tüm müşteriler tarafından kullanılabilir. Numune verilerini girmenin en kolay yolu pratik OELCHECK uygulamasıdır.

OilDoc Akademisi

OilDoc Akademisi, 1996 yılından bu yana çeşitli düzeylerde ve farklı vurgularla eğitim etkinlikleri sunmaktadır. Etkinliklerde, yağ analizi, doğru yağ seçimi, analitik sonuçların değerlendirilmesi, proaktif bakım konseptleri ve yağlayıcı yönetimi hakkında pratik bilgiler verilmektedir.

Kalite her şeyden önce gelir

OELCHECK; iş ortaklarını doğru bir şekilde yönlendirme, topluluk geliştirme, güvenilirlik, hız, kalite ve çevresel korumayı en önemli değerleri olarak görmektedir. Günlük sorgular ve müşteri taleplerinin yanı sıra sipariş işleme, en önemli öncelikler arasındadır. Tüm yağ, gres ve soğutma sıvısı analizlerinde kalite en önemli önceliktir. OELCHECK uygulaması hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.moreen.com.tr veya www.oelcheck.de  web sitelerimizi inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi ve teklif için info@moreen.com.tr mail adresinden dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com