Connect with us

Genel

Neugart, “Schneider Electric Supplier Award”a layık görüldü

Yayın Tarihi:

-

Neugart, bu yılki “Schneider Electric Supplier Award”ı “Kalite” kategorisinde alan tek şirket oldu. Fransız elektrik mühendisliği grubu Schneider Electric, ödülle dünya çapındaki yaklaşık 15.000 tedarikçisinin olağanüstü başarılarını onurlandırıyor.

Jüri, Neugart lehine kararı özellikle “bu tedarikçinin her gün yüksek kaliteli ürünler sunma kabiliyeti” ile gerekçelendirdi ve ayrıca mükemmel hizmet seviyesini vurguladı. 

İki genel müdür Bernd Neugart ve Thomas Herr, 3 Haziran’da sanal bir etkinliğin parçası olarak ödülü kabul ettiler – vurguladıkları gibi, tüm çalışanlar adına: “Bu ödül, her bireyin çalışmasının ve bağlılığının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösteriyor. Neugart’ın profesyonelliği ve bu uluslararası şirkete ürünlerimiz ve üretime yakın depolama olanağı sağladığımız esneklik, Schneider Electric’in kalıcı olarak en yüksek müşteri memnuniyeti değerlerine ulaşmasına ve böylece uzun vadede rekabetçi kalmasına önemli katkı sağlıyor.”

Bir redüktör üreticisi olarak Neugart, uzun yıllardır Schneider Electric’in tercih edilen tedarikçilerinden (“preferred suppliers”) biri olmuştur. Bunun için önkoşullar, bir yandan 90 yılı aşkın deneyimden gelen uzmanlık ve her yıl dünya çapında teslim edilen 400.000’den fazla planet redüktörler ve diğer yandan kapsamlı bir donanım, araç, tedarik zinciri ve hizmet paketidir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com