Connect with us

Hareket Kontrolü

Parker’ın Hareket ve Kontrol Sistemleri Tırı Türkiye’yi dolaşıyor

Yayın Tarihi:

-

Hareket ve kontrol teknolojilerinde dünya lideri Parker Hannifin’in yenilikçi ve son teknoloji hidrolik, pnömatik ve elektromekanik ürünlerini tanıtmak amacıyla tüm Avrupa’yı dolaşan Hareket ve Kontrol Sistemleri Tırı Türkiye’yi geziyor.

9 Nisan-20 Nisan tarihleri arasında Türkiye’de 5 ilde 9 farklı noktada duracak olan Hareket ve Kontrol Sistemleri Tırı, Hidrolik, Pnömatik, Elektromekanik, Proses Kontrol, Hız Kontrol Cihazları ve Hassas Akış Kontrolü ürün portföyüne ait 200’den fazla ürünü, sergi panoları ve interaktif alanlar ile yenilikçi ve profesyonel bir şekilde vitrine çıkarıyor.

Parker Merkez ve Doğu Avrupa Satış Şirketi OEM Uygulamaları Geliştirme Müdürü Necip Çayan, yıl sonuna kadar 13 ülkede 32 gün boyunca açık kalacak “Hareket ve Kontrol Sistemleri Tırının” baştan sona Parker’ın teknolojiye yenilikçi ve modern yaklaşımını yansıtacak şekilde tasarlandığını vurguluyor. İçinde bulunan modüler panolarda sergilenen Parker ürünleri yanı sıra yakıt tasarruflu ve Euro 6 uyumlu aracın kendisi de Parker’ın Elektro-Hidrolik Pompa (EHP) sisteminin yönettiği 5 hidrolik aks, GVM motoru, MC mobil sürücü ve hidrolik pompa sayesinde iki yana genişleyen 48 m2‘lik tamamen klimalı, konforlu, aydınlık ve havadar bir sergi alanı sunuyor.

“Hareket ve Kontrol Sistemleri Tırı” sayesinde Parker, distribütörlerini, OEM ve son kullanıcılarını yerinde ziyaret ederek müşterilerinin mühendislik gereksinimlerini anlıyor ve yerinde eğitimler, tanıtımlar ve Parker ekibi ile tanışma şansı sunarak ihtiyaçlarına anında cevap veriyor. Aracın sunduğu, ticaret fuarlarında görülen stantlara benzeyen taşınabilir sergi alanı, ticaret fuarı deneyimini müşterilerin ayağına götürerek değerli zamanlarından tasarruf şansı sağlıyor.

Hareket ve kontrol sistemleri tırının Türkiye durakları

Hidrolik ürünleri ve çözümleri ile tanınan bir şirket olan Parker Hannifin, “Hareket ve Kontrol Sistemleri Tırı” ile Parker’ın sunduğu ürün ve çözümlerin enginliğinin farkına varılmasındaki kararlılığını ortaya koydu. Bu sebeple ilk yola çıktığı 2 Mart 2015’ten bu yana Hareket ve Kontrol Sistemleri Tırı, İngiltere, Polonya, Fransa, Hollanda, İsveç, Almanya, İsviçre ve İrlanda’daki önemli sanayi bölgeleri ile tesisleri ziyaret etti. İlk defa 2015 yılının Ağustos ayında Türkiye’ye gelen araç, Türkiye de 10 ilde 13 durakta Parker ürün ve çözümlerini sergiledi ve Bursa’da Tofaş Otomobil Fabrikası ziyareti sırasında 306 ziyaretçi ile Avrupa ziyaret rekorunu kırdı. Bu, aracın Türkiye’ye ikinci gelişi olacak.

Tur Programı:

9 Nisan 2018 / Ankara – FNSS Savunma Sistemleri A.Ş.

10 Nisan 2018 / Ankara – Hidromek A.Ş.

11 Nisan 2018 / Ankara – Ostim OSB (10:00 – 14:00)

12 Nisan 2018 / Kütahya – Kütahya Porselen San. A.Ş.

13 Nisan 2018 / Bursa – Tofaş Türk Otomotiv Fab. A.Ş.

16 Nisan 2018 / Bursa – Oyak Renault Otomotiv Fab. A.Ş.

17 Nisan 2018 / İzmit – GOSB Merkez Binası Önü (10:00 – 15:00)

19 Nisan 2018 / İzmir – Çiğli OSB (11:00 – 17:00)

20 Nisan 2018 / İzmir – BMC O

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com