Connect with us

Demir - Çelik

Screw jack’in yerli üreticisi Mecmot, hareketin olduğu her yerde

Published

on

Yerli Screw jack (vidalı kriko) üretimiyle büyük bir atılım gerçekleştiren Mecmot, başta demir-çelik sektörü olmak üzere endüstrinin hemen hemen her alanına çözümler sunuyor. Profesyonel anlamda Türkiye’deki ilk Screw jack üreticisi olan Mecmot, hızlı teslimat ve özel ölçülerde üretim özellikleriyle dikkat çekiyor.

Yerli üretim Screw jack ürünleriyle üretimin olduğu her yerde yer alan Mecmot’un çözüm sunduğu en önemli uygulama alanlarının başında, demir-çelik sektörü geliyor. Özel ölçülerde üretim de gerçekleştirebilen Mecmot’un ürünleri; demir-çelik fabrikalarında, demir-çelik sektörüne makine üretimi yapan firmalarda ve bütün demir-çelik tesislerinde tercih ediliyor. Hızlı teslimat özelliğiyle de ön plana çıkan Mecmot’un yerli üretim Screw jackleri; hadde hatları, dilme hatları, boy kesme hatları, asitleme, yüzey temizleme gibi demir-çelik sektörünün bütün üretim hatlarında kullanılıyor. 

Dairesel hareketi lineer harekete çevirerek yük kaldırma, baskı oluşturma gibi uygulamalarda güvenli ve uzun ömürlü çözümler sunan Mecmot Screw jackleri, tamamen mekanik yapılarıyla birden fazla ürünün senkron çalıştırılmasında alternatif çözümlere göre avantaj sağlıyor.

Mil hareketli ve somun hareketli 2 farklı versiyonu bulunan Mecmot Screw jackler; 5 kN’den 350 kN’ye kadar 8 farklı modeliyle her uygulama alanına ürün alternatifi sağlıyor.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com