Connect with us

Redüktörler

PGR farklı sektörlere uygun çözümler sunmaya devam ediyor

Published

on

Polat Group Redüktör ürünlerinin kalitesi arttırmak için AR-GE departmanına önemli yatırım­lar gerçekleştiriyorlar.

 

PGR DRIVE TECHNOLOGIES 5 kıtada 70ülkeye ihracat yapmakta. Müşterilerine her zaman daha iyi ürünler sunabilmek için AR-GE departmanına önemli yatırım­lar gerçekleştiriyorlar. Sürekli geliştirdikleritezgâh parkuru ve teknolojileri sayesinde, sektörel ve bölgesel anlamdapazarlarını genişletiyorlar. Yakaladıkları yüksek kalite sayesinde, imalat vemetal işletme sektö­ründe de rekabet güçlerini ortaya koyabi­liyorlar.

 

Metal işleme makineleri bükme, kesme ve delme makineleri olmak üzere 3 ana gruba ayrılmakta. Bu makinelerinüzerinde PGR redüktör dolaylı olarak otomotiv, de­nizcilik, havacılık, inşaat, ısıtma-soğutma, enerji, petrokimya, savunma sanayisine yüksek kaliteli üretim ve uygulama çözüm­leri sunmakta.

 

Metal işleme sektöründe özellikle A-F (uni­versal ayaklı flanşlı) serisi, PMRV (sonsuz vidalı) serisi, PSH (sonsuz helisel) serisi, PL – PLB(Planet) serisi redüktörleri tercih edilmekte. Bugün dünyanın önde gelen otomotiv fabrikalarında, havaalanlarında, köprülerde,statlarda, çelik konstrüksiyon­da, binalarda, gökdelenlerde, rüzgâr gül­lerinde,hemen hemen her alanında PGR redüktör imzası ve teknik desteği bulun­makta.

 

PL-PLB (Planet) serisi redüktörlerirüzgâr güllerinde çözüm olarak sunan PGR, rüz­gâr enerjisi sektöründe de hatırısayılır bir yer edindi.

Siparişin başlangıcından müşterilerineka­dar geçen tüm süreçlerde yüksek kalite ve müşteri odaklı yaklaşım, PGR’ninüre­tim felsefesini oluşturmaktadır. Bu felse­fe, Avrupalı üreticinin ulaşabildiğiyüksek kalite ve çözüm felsefesidir. GERMANİSC­HER LlOYD, CE, ISO 18001, ISO14001, ISO 9001, TSEK sertifikaları ise PGR’nin kalitesi­ni ve yüksekstandartlarını resmi olarak da kanıtlıyor. İşte tüm bu özelliklerden dolayı PGRmarkası uluslararası anlamda hızla yükselen bir grafiğe sahip.

 

Almanya da kurmuş oldukları fabrika PGR GMBH dünya genelindeki güçlü imajları­na yeni bir boyut kazandırdı. En iyi, en üst seviyede kaliteyi elde etmek için taviz ver­meden çalışan PGR, 2015 vesonrasında da gerçekleştireceği ilklerle hep alanının öncüsü olacak gibi gözüküyor.

 

12–15 Şubat 2015 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecek WIN METAL WORKINGfuarına tüm ziya­retçilerini (2. HallD-170) bekliyorlar.

PGR DRIVE TECHNOLOGIES

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com