Connect with us

Redüktörler

PGR farklı sektörlere uygun çözümler sunmaya devam ediyor

Yayın Tarihi:

-

Polat Group Redüktör ürünlerinin kalitesi arttırmak için AR-GE departmanına önemli yatırım­lar gerçekleştiriyorlar.

 

PGR DRIVE TECHNOLOGIES 5 kıtada 70ülkeye ihracat yapmakta. Müşterilerine her zaman daha iyi ürünler sunabilmek için AR-GE departmanına önemli yatırım­lar gerçekleştiriyorlar. Sürekli geliştirdikleritezgâh parkuru ve teknolojileri sayesinde, sektörel ve bölgesel anlamdapazarlarını genişletiyorlar. Yakaladıkları yüksek kalite sayesinde, imalat vemetal işletme sektö­ründe de rekabet güçlerini ortaya koyabi­liyorlar.

 

Metal işleme makineleri bükme, kesme ve delme makineleri olmak üzere 3 ana gruba ayrılmakta. Bu makinelerinüzerinde PGR redüktör dolaylı olarak otomotiv, de­nizcilik, havacılık, inşaat, ısıtma-soğutma, enerji, petrokimya, savunma sanayisine yüksek kaliteli üretim ve uygulama çözüm­leri sunmakta.

 

Metal işleme sektöründe özellikle A-F (uni­versal ayaklı flanşlı) serisi, PMRV (sonsuz vidalı) serisi, PSH (sonsuz helisel) serisi, PL – PLB(Planet) serisi redüktörleri tercih edilmekte. Bugün dünyanın önde gelen otomotiv fabrikalarında, havaalanlarında, köprülerde,statlarda, çelik konstrüksiyon­da, binalarda, gökdelenlerde, rüzgâr gül­lerinde,hemen hemen her alanında PGR redüktör imzası ve teknik desteği bulun­makta.

 

PL-PLB (Planet) serisi redüktörlerirüzgâr güllerinde çözüm olarak sunan PGR, rüz­gâr enerjisi sektöründe de hatırısayılır bir yer edindi.

Siparişin başlangıcından müşterilerineka­dar geçen tüm süreçlerde yüksek kalite ve müşteri odaklı yaklaşım, PGR’ninüre­tim felsefesini oluşturmaktadır. Bu felse­fe, Avrupalı üreticinin ulaşabildiğiyüksek kalite ve çözüm felsefesidir. GERMANİSC­HER LlOYD, CE, ISO 18001, ISO14001, ISO 9001, TSEK sertifikaları ise PGR’nin kalitesi­ni ve yüksekstandartlarını resmi olarak da kanıtlıyor. İşte tüm bu özelliklerden dolayı PGRmarkası uluslararası anlamda hızla yükselen bir grafiğe sahip.

 

Almanya da kurmuş oldukları fabrika PGR GMBH dünya genelindeki güçlü imajları­na yeni bir boyut kazandırdı. En iyi, en üst seviyede kaliteyi elde etmek için taviz ver­meden çalışan PGR, 2015 vesonrasında da gerçekleştireceği ilklerle hep alanının öncüsü olacak gibi gözüküyor.

 

12–15 Şubat 2015 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecek WIN METAL WORKINGfuarına tüm ziya­retçilerini (2. HallD-170) bekliyorlar.

PGR DRIVE TECHNOLOGIES

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com