Connect with us

Genel

Plastik sektöründeki 25 yıllık başarısı ile “PLAST EURASİA İSTANBUL 2015”

Yayın Tarihi:

-

 

Plastik sektöründeki 25 yıllık başarısı ile “PLAST EURASİA İSTANBUL 2015”

 

Avrupa’da her yıl yapılan ve en büyük plastik fuarı olan, Plast Eurasia İstanbul, 25.Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı, 3 – 6 Aralık, 2015 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da kapılarını açmaya hazırlanıyor. Plast Eurasia İstanbul, dinamik ve istikrarlı yapısı ile uluslararası kimliğini ön plana çıkaran, gerek kalite gerekse çeşitlik bakımından Avrupa’da plastik fuarları arasında rakipsiz olduğunu çeyrek yüzyıllık başarısı ile kanıtlamıştır.

Türk plastik sanayisi her geçen yıl sektördeki büyümesini arttırmaktadır. PAGEV’in yaptığı araştırmaya göre, Türk plastik sanayisi %1,6 gibi büyük bir oranla dünya plastik pazarındaki yerini almıştır. Bu dikkat çekici oran, Plast Eurasia İstanbul fuarını gerek katılımcılar, gerekse ziyaretçiler için daha da cazip hale getirmektedir.

 

Plast Eurasia İstanbul fuarı sadece,hedef kitlesi ve çeşitliliği bakımından değil aynı zamanda stratejik konumu gözönüne alındığında da sektörün dikkatini çekmektedir. Avrasya bölgesindeki ülkeler sahip oldukları dinamik nüfus yapıları, yükselen alım güçleri, kültürel bağları ve satın alma potansiyelleri ile maksimum 4 saat uçuş mesafesinde olan Plast Eurasia İstanbul fuarını her yıl artan bir grafikle tercih etmektedirler.

Fuarın 2014 yılındaki verilerine gözatıldığında; 98.000 m2 alanda düzenlenen fuar 43.756 rekor profesyonel ziyaretçiylehem katılımcıların yüzünü güldürmüş hem de ziyaretçileri, 41 ülkeden toplam1067 firma ve firma temsilciliğiyle bir araya getirmiştir.

Müşterilerinizle aranızdaki bağı güçlendirmek, markanızı en iyi şekilde temsil etmek ve profesyonel katılımcılarve ziyaretçiler ile buluşmak için, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece,İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Plast Eurasia İstanbul 2015 fuarını kaçırmayın.

Daha detaylı bilgi için http://www.plasteurasia.com/ adresini ziyaretedebilirsiniz.

Plast Eurasia İstanbul 2015

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com