Connect with us

Redüktörler

Redüktör tedarik ve servisinde güvenilir ortak: Tunsa Redüktör

Yayın Tarihi:

-

2014 yılında, İzmir Kemalpaşa’da hizmet vermeye başlayan Tunsa Redüktör, bugüne kadar hizmet ve kalite anlayışından ödün vermeden, ülkemizin ve dünyanın ihtiyacı olan redüktör satış ve servisini gerçekleştirerek başarı ile büyümeye devam etmektedir.

Firma, redüktör sektöründe gelişen teknolojiyi takip etmeyi ve kaliteli hizmeti ile iş ortaklarının memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir. Uluslararası kabul görmüş standartlarda hizmet vermekte olup, müşteri odaklı, dürüstlük ve güveni ön plana çıkaran bir anlayışı benimsemiştir.

Redüktör ve dişli imalatında güvenilir adres

Tunsa tarafından üretilen redüktör ve dişli ürün grupları şu sektörlerde sıklıkla tercih edilmektedir:

  • Ağır sanayi
  • Beton santralleri
  • Taş kırma ve agrega
  • Yıkama, eleme ve gıda sektörü

Tunsa Redüktör ürünlerinin 1 yıl garantisi süresi mevcuttur. Talep edilmesi durumunda yerinde tespit hizmeti veren firmanın üretimde kullandığı bütün ürünler kalite sertifikasına sahiptir.

Redüktör seçiminde nelere dikkat edilmeli?

Redüktör seçimi yapılırken 3 önemli hususa dikkat etmek gerekmektedir:

  • Mekanik kontrol
  • Termal kontrol
  • Redüktör mili üzerine gelebilecek radyal ve eksenel yük kontrolleri.

Redüktörün üzerine gelebilecek yük kontrolleri, redüktör seçiminde dikkat edilecek en önemli hususlardandır. Bunun yanında mekanik ve temel kontrollere de dikkat etmek oldukça önemlidir. Ürünün çalışacağı ortamdaki faktörler de göz önünde bulundurulmalı ve montaj şekline bağlı kalarak kurulum yapılmalıdır.

İletişim için tıklayınız.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com