Connect with us

Redüktörler

Rossi dinamizm ve geleceğe odaklı yeni kurumsal imajını ilan etti

Yayın Tarihi:

-

Dişli redüktörlerin tasarımı, üretimi ve dağıtımında lider bir marka olan Habasit Grubu’nun bir şirketi olan Rossi, büyüme amacıyla stratejik kararlarında değişikliğe gitti.

Rossi stratejisi ve konumlandırma felsefesine dayanan yeni marka, dinamik, esnek, sürdürülebilir, kusursuz ve müşteri odaklı bir görünüm ortaya koyuyor. Rossi Başkanı Giovanni Volphi şu aöıklamada bulundu: “Yeni markamızla, Rossi’nin kurumsal imajının organizasyonel düzeyde değişimlere ayak uydurmasını sağlıyoruz -daha akışkan süreçler, daha stratejik bir vizyon, daha yönetsel bir yapı- ve iş anlamında da, uluslararasılaşmaya, yeni üretim teknolojilerine ve mevcut sanayilerimizde daha güçlü bir varlığı da beraberinde getirmeyi ele alıyoruz.”

Görsel kimlik yeni vizyonu tanımlarken, daha enerjik ve yaratıcı bir işaretle Rossi isminin ilk harfi olan “R”, gücü, dinamizmi ve teknolojik yenilikleri temsil ediyor. Bunun yanında, karşılık gelen “Solutions for an evolving industry (Gelişen sanayi için çözümler), Rossi’nin DNA’sını ortaya koyuyor ve kurumsal felsefeyi ifade ediyor: Sürekli evrim geçiren sanayi dünyası için esnek ve yenilikçi çözümler.

Rossi CEO’su şu açıklamayı yaptı: “Yeniden markalandırma, değişimin görsel temelidir; bu da şirket değerlerinin yeni perspektiflere yaptığı yolculuğu yansıtır. Ekibimize katılan bir kişi Rossi’yi geleceğe taşıma isteğinde olmalıdır. Biz sadece uzmanlık aramıyoruz; aynı zamanda merak; vericilik; adanmışlık ve hepsinden önemlisi tutku arıyoruz.”

Rossi sürekli evrim geçirirken bir noktası değişmez kalıyor: Becerileri ve tutkularıyla eylemlerinin temelini oluşturan insanlar; geleceğe ses; şekil ve gerçeklik veriyorlar. Yaratırken müşterilerin ihtiyaçlarını geliştirmek; yenilemek ve beklemek Rossi’ye değer katıyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com